Перша ліга - Чехія
субота, 17.03.2018
14:00
14:00

Їглава

Яблонец
0 - 4
(0 - 3, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Джилава |
| В гостях: | Яблонець над Нісоу |
| Відстань: | 150.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Jiraskove ulici |
| Вміщує: | 4 132 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 14:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.39 | 3.20 | 2.20 | X2 | 1.70 | 1.33 | |||
| 30% | 24% | 46% | 1.33 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 73% | 27% | 50% | 50% | 28% | 72% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-01-13 | Яблонец | 2 - 1 | Їглава |
| 2017-09-17 | Яблонец | 5 - 0 | Їглава |
| 2017-03-19 | Яблонец | 5 - 0 | Їглава |
| 2016-09-17 | Їглава | 1 - 1 | Яблонец |
| 2016-02-13 | Яблонец | 2 - 0 | Їглава |
| 2015-08-10 | Їглава | 1 - 0 | Яблонец |
| 2015-03-07 | Їглава | 1 - 1 | Яблонец |
| 2014-08-23 | Яблонец | 2 - 0 | Їглава |
| 2014-04-27 | Яблонец | 3 - 0 | Їглава |
| 2013-10-26 | Їглава | 3 - 2 | Яблонец |
| 2013-05-12 | Яблонец | 1 - 1 | Їглава |
| 2012-11-02 | Їглава | 0 - 1 | Яблонец |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 5 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 42% | 25% |
Їглава останні 12 матчі
| 2018-03-09 | Дукла Прага | 1 - 3 | Їглава |
| 2018-03-03 | Їглава | 3 - 1 | Тепліце |
| 2018-02-26 | Вікторія Пльзень | 0 - 1 | Їглава |
| 2018-02-17 | Їглава | 1 - 0 | Славія Прага |
| 2018-02-03 | Їглава | 1 - 1 | Динамо Москва |
| 2018-01-20 | Ліберец | 1 - 4 | Їглава |
| 2018-01-13 | Яблонец | 2 - 1 | Їглава |
| 2018-01-10 | Їглава | 2 - 2 | Градец-Кралове |
| 2017-12-02 | Словацко | 2 - 1 | Їглава |
| 2017-11-24 | Їглава | 0 - 2 | Брно |
| 2017-11-17 | Спарта Прага | 1 - 0 | Їглава |
| 2017-11-04 | Їглава | 3 - 1 | Ліберец |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 7 | 5 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 58% | 42% |
Яблонец останні 12 матчі
| 2018-03-11 | Яблонец | 2 - 0 | Острава |
| 2018-03-07 | Яблонец | 3 - 1 | Словацко |
| 2018-03-03 | Злін | 0 - 4 | Яблонец |
| 2018-02-23 | Дукла Прага | 0 - 1 | Яблонец |
| 2018-02-17 | Яблонец | 2 - 1 | Тепліце |
| 2018-02-03 | Далкурд | 1 - 1 | Яблонец |
| 2018-01-30 | Яблонец | 2 - 1 | Хаммарбю |
| 2018-01-20 | Яблонец | 0 - 3 | Градец-Кралове |
| 2018-01-17 | Яблонец | 1 - 1 | Ліберец |
| 2018-01-13 | Яблонец | 2 - 1 | Їглава |
| 2017-12-02 | Вікторія Пльзень | 2 - 0 | Яблонец |
| 2017-11-27 | Яблонец | 1 - 1 | Славія Прага |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 11 | 6 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 92% | 50% | 17% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вікторія Пльзень | 19 | +28 | 48 |
| 2 | Славія Прага | 20 | +25 | 41 |
| 3 | Ліберец | 21 | +9 | 38 |
| 4 | Сігма Оломоуц | 20 | +11 | 36 |
| 5 | Спарта Прага | 20 | +11 | 34 |
| 6 | Яблонец | 20 | +9 | 33 |
| 7 | Богеміанс 1905 | 20 | +2 | 28 |
| 8 | Тепліце | 20 | +1 | 27 |
| 9 | Карвіна | 20 | -4 | 22 |
| 10 | Їглава | 20 | -11 | 22 |
| 11 | Злін | 20 | -14 | 21 |
| 12 | Млада Болеслав | 20 | -12 | 20 |
| 13 | Дукла Прага | 20 | -16 | 20 |
| 14 | Словацко | 20 | -9 | 19 |
| 15 | Брно | 21 | -16 | 19 |
| 16 | Острава | 19 | -14 | 12 |
Хронологія матчів у лізі
| Їглава | |
| Яблонец | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Їглава | Яблонец |
|---|---|---|---|
| 1 | Вікторія Пльзень | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Славія Прага | 1 - 0 | |
| 3 | Ліберец | 3 - 1 | 4 - 1 |
| 4 | Сігма Оломоуц | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Спарта Прага | ||
| 6 | Яблонец | - | |
| 7 | Богеміанс 1905 | 2 - 4 | 0 - 1 |
| 8 | Тепліце | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Карвіна | 2 - 1 | |
| 10 | Їглава | - | |
| 11 | Злін | 0 - 4 | |
| 12 | Млада Болеслав | ||
| 13 | Дукла Прага | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 14 | Словацко | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | Брно | 0 - 2 | |
| 16 | Острава | 2 - 1 | 2 - 2 |
Позиція в лізі
| Їглава | Яблонец | |
| Позиція | 10 | 6 |
| Очки | 22 | 33 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 4 |
| Очки | 16 | 13 |
Форма в лізі
| Їглава | Яблонец | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
1 12 |
9
6 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
1 4 |
3
4 3 |
Голи в лізі
| Їглава | Яблонец | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
23
34 |
30
21 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
14 |
12
12 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (160) | |
| Перемоги вдома | 53% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 22% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (386) | |
| Голи за матч | 2.41 |
| Голи вдома за матч | 1.47 |
| Голи в гостях за матч | 0.94 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 58% |
| Обидві Команди Заб'ють | 44% |
| Більше 1.5 | 70% |
| Більше 2.5 | 46% |
| Більше 3.5 | 21% |
Їглава наступні 6 матчі
| 2018-03-30 | Острава | - | Їглава |
| 2018-04-07 | Сігма Оломоуц | - | Їглава |
| 2018-04-13 | Їглава | - | Злін |
| 2018-04-21 | Богеміанс 1905 | - | Їглава |
| 2018-04-27 | Їглава | - | Млада Болеслав |
| 2018-05-05 | Ліберец | - | Їглава |
Яблонец наступні 6 матчі
| 2018-03-31 | Яблонец | - | Богеміанс 1905 |
| 2018-04-07 | Млада Болеслав | - | Яблонец |
| 2018-04-14 | Яблонец | - | Сігма Оломоуц |
| 2018-04-20 | Спарта Прага | - | Яблонец |
| 2018-04-25 | Злін | - | Яблонец |
| 2018-04-29 | Яблонец | - | Ліберец |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.39 | 3.20 | 2.20 |
| Ймовірність | 30% | 24% | 46% |
| X2 @ 1.33 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 1.33 |
| Ймовірність | 39% | 61% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.95 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Більше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 28% | 72% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.04 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 2.04 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-03-17 12:06. На даний момент можливі зміни!