Перша ліга - Ірландія
пʼятниця, 24.02.2023
19:45
19:45

Вотерфорд

Лонгфорд Таун
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Уотерфорд |
| В гостях: | Лонгфорд |
| Відстань: | 169.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Вотерфорд РСЦ |
| Вміщує: | 3 100 |
| Розміри: | 96 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:45 (19:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 6.00 | 10.00 | 1 | 1.05 | 4.10 | |||
| 44% | 32% | 24% | 1.20 | 81% | 19% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.50 | 1.53 | 2.30 | 2.35 | 1.52 | ||||||
| 93% | 7% | 86% | 14% | 40% | 60% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-10-03 | Лонгфорд Таун | 1 - 2 | Вотерфорд |
| 2022-07-22 | Вотерфорд | 1 - 2 | Лонгфорд Таун |
| 2022-05-21 | Лонгфорд Таун | 0 - 3 | Вотерфорд |
| 2022-04-01 | Вотерфорд | 1 - 1 | Лонгфорд Таун |
| 2021-11-13 | Лонгфорд Таун | 1 - 1 | Вотерфорд |
| 2021-08-20 | Вотерфорд | 4 - 1 | Лонгфорд Таун |
| 2021-06-21 | Лонгфорд Таун | 1 - 2 | Вотерфорд |
| 2021-04-24 | Вотерфорд | 1 - 0 | Лонгфорд Таун |
| 2017-09-22 | Вотерфорд | 1 - 0 | Лонгфорд Таун |
| 2017-07-15 | Лонгфорд Таун | 0 - 1 | Вотерфорд |
| 2017-05-19 | Вотерфорд | 1 - 0 | Лонгфорд Таун |
| 2017-04-01 | Лонгфорд Таун | 0 - 0 | Вотерфорд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 7 | 5 | 1 | |
| 67% | 25% | 8% | 58% | 42% | 8% |
Вотерфорд останні 12 матчі
| 2023-02-17 | Вексфорд | 0 - 3 | Вотерфорд |
| 2023-02-11 | Вотерфорд | 0 - 2 | Сент-Патрікс |
| 2023-02-04 | Шемрок Роверс | 0 - 2 | Вотерфорд |
| 2023-01-31 | Вотерфорд | 1 - 1 | Коб Рамблерс |
| 2022-11-11 | ЮК Дублін | 1 - 0 | Вотерфорд |
| 2022-11-04 | Голвей ФК | 0 - 3 | Вотерфорд |
| 2022-10-29 | Вотерфорд | 3 - 3 | Трити Юнайтед |
| 2022-10-26 | Трити Юнайтед | 1 - 4 | Вотерфорд |
| 2022-10-21 | Вотерфорд | 4 - 2 | Атлон Таун |
| 2022-10-16 | Вотерфорд | 0 - 1 | Шелбурн |
| 2022-10-07 | Вотерфорд | 3 - 0 | Трити Юнайтед |
| 2022-10-03 | Лонгфорд Таун | 1 - 2 | Вотерфорд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 7 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 58% | 25% |
Лонгфорд Таун останні 12 матчі
| 2023-02-18 | Лонгфорд Таун | 1 - 3 | Атлон Таун |
| 2023-02-11 | Богеміанс | 1 - 0 | Лонгфорд Таун |
| 2023-01-17 | Лонгфорд Таун | 0 - 2 | Корк Сіті |
| 2022-10-30 | Голвей ФК | 3 - 0 | Лонгфорд Таун |
| 2022-10-26 | Лонгфорд Таун | 2 - 2 | Голвей ФК |
| 2022-10-21 | Голвей ФК | 3 - 3 | Лонгфорд Таун |
| 2022-10-07 | Коб Рамблерс | 2 - 4 | Лонгфорд Таун |
| 2022-10-03 | Лонгфорд Таун | 1 - 2 | Вотерфорд |
| 2022-09-30 | Атлон Таун | 2 - 2 | Лонгфорд Таун |
| 2022-09-24 | Лонгфорд Таун | 1 - 1 | Трити Юнайтед |
| 2022-09-02 | Корк Сіті | 2 - 2 | Лонгфорд Таун |
| 2022-08-20 | Лонгфорд Таун | 1 - 0 | Вексфорд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 8 | 6 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 67% | 50% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вотерфорд | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Атлон Таун | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Коб Рамблерс | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Голвей ФК | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Брей Вондерерз | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Фінн Харпс | 1 | -1 | 0 |
| 7 | Трити Юнайтед | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Лонгфорд Таун | 1 | -2 | 0 |
| 9 | Керрі | 1 | -2 | 0 |
| 10 | Вексфорд | 1 | -3 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Вотерфорд | |
| Лонгфорд Таун | |
| Вдома | |
| В гостях |
Позиція в лізі
| Вотерфорд | Лонгфорд Таун | |
| Позиція | 1 | 8 |
| Очки | 3 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 6 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Вотерфорд | Лонгфорд Таун | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
0
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Вотерфорд | Лонгфорд Таун | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
0 |
1
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (5) | |
| Перемоги вдома | 0% |
| Нічиї | 0% |
| Перемоги в гостях | 100% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (13) | |
| Голи за матч | 2.60 |
| Голи вдома за матч | 0.40 |
| Голи в гостях за матч | 2.20 |
| Домашня команда забила в | 40% |
| Команда гостей забила в | 100% |
| Обидві Команди Заб'ють | 40% |
| Більше 1.5 | 80% |
| Більше 2.5 | 60% |
| Більше 3.5 | 20% |
Вотерфорд наступні 6 матчі
| 2023-03-03 | Вотерфорд | - | Голвей ФК |
| 2023-03-10 | Атлон Таун | - | Вотерфорд |
| 2023-03-18 | Вотерфорд | - | Брей Вондерерз |
| 2023-03-24 | Трити Юнайтед | - | Вотерфорд |
| 2023-03-31 | Вотерфорд | - | Фінн Харпс |
| 2023-04-07 | Коб Рамблерс | - | Вотерфорд |
Лонгфорд Таун наступні 6 матчі
| 2023-03-04 | Лонгфорд Таун | - | Коб Рамблерс |
| 2023-03-10 | Брей Вондерерз | - | Лонгфорд Таун |
| 2023-03-18 | Лонгфорд Таун | - | Фінн Харпс |
| 2023-03-24 | Голвей ФК | - | Лонгфорд Таун |
| 2023-04-01 | Лонгфорд Таун | - | Керрі |
| 2023-04-07 | Трити Юнайтед | - | Лонгфорд Таун |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 6.00 | 10.00 |
| Ймовірність | 44% | 32% | 24% |
| 1 @ 1.20 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.05 | 4.10 |
| Ймовірність | 81% | 19% |
| 1X @ 1.05 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.17 | 4.50 | |
| Ймовірність | 93% | 7% | |
| Більше 1.5 @ 1.17 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.30 | |
| Ймовірність | 86% | 14% | |
| Більше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.35 | 1.52 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 3.5 @ 1.52 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.61 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Ні @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-24 16:05. На даний момент можливі зміни!