3. Ліга - Німеччина
понеділок, 25.07.2022
18:00
18:00

Веєн

Боруссія Д. II
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Вісбаден |
| В гостях: | Дортмунд |
| Відстань: | 168.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Бріта-Арена |
| Вміщує: | 12 566 (5 954) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.40 | 3.50 | 1X | 1.28 | 1.80 | |||
| 38% | 32% | 30% | 1.28 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 22% | 78% | 14% | 86% | 14% | 86% |
Останні 8 прямі зустрічі
| 2022-02-27 | Боруссія Д. II | 2 - 3 | Веєн |
| 2021-09-20 | Веєн | 0 - 1 | Боруссія Д. II |
| 2015-02-03 | Боруссія Д. II | 0 - 0 | Веєн |
| 2014-08-05 | Веєн | 1 - 0 | Боруссія Д. II |
| 2014-04-25 | Боруссія Д. II | 1 - 4 | Веєн |
| 2013-11-23 | Веєн | 1 - 1 | Боруссія Д. II |
| 2013-04-27 | Боруссія Д. II | 1 - 2 | Веєн |
| 2012-11-03 | Веєн | 3 - 1 | Боруссія Д. II |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
| 62% | 25% | 12% | 62% | 50% | 38% |
Веєн останні 12 матчі
| 2022-07-17 | Веєн | 2 - 3 | Грассхопперс |
| 2022-06-22 | Карлсруе | 2 - 2 | Веєн |
| 2022-05-14 | Галлешер | 1 - 1 | Веєн |
| 2022-05-07 | Веєн | 1 - 1 | Мангейм |
| 2022-04-30 | Ферль | 3 - 0 | Веєн |
| 2022-04-22 | Веєн | 2 - 1 | Кайзерслаутерн |
| 2022-04-16 | Цвікау | 2 - 1 | Веєн |
| 2022-04-09 | Веєн | 0 - 1 | Брауншвейг |
| 2022-04-01 | Меппен | 0 - 4 | Веєн |
| 2022-03-24 | Мец | 2 - 0 | Веєн |
| 2022-03-19 | Веєн | 1 - 0 | Тюркюджю Мюнхен |
| 2022-03-12 | Вікторія Кельн | 2 - 1 | Веєн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 7 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 58% | 25% |
Боруссія Д. II останні 12 матчі
| 2022-07-10 | Austria Salzburg | 0 - 5 | Боруссія Д. II |
| 2022-06-28 | Боруссія Д. II | 1 - 1 | Пройссен Мюнстер |
| 2022-05-14 | Мюнхен 1860 | 6 - 3 | Боруссія Д. II |
| 2022-05-06 | Боруссія Д. II | 1 - 2 | Ферль |
| 2022-04-30 | Кайзерслаутерн | 1 - 3 | Боруссія Д. II |
| 2022-04-23 | Боруссія Д. II | 0 - 0 | Галлешер |
| 2022-04-16 | Меппен | 1 - 1 | Боруссія Д. II |
| 2022-04-09 | Боруссія Д. II | 0 - 1 | Вікторія Берлін |
| 2022-04-02 | Вікторія Кельн | 0 - 2 | Боруссія Д. II |
| 2022-03-21 | Боруссія Д. II | 0 - 1 | Брауншвейг |
| 2022-03-13 | Вюрцбургер К. | 3 - 1 | Боруссія Д. II |
| 2022-03-05 | Боруссія Д. II | 0 - 1 | Тюркюджю Мюнхен |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 5 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 42% | 33% |
Таблиця 3. Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ельферсберг | 1 | +4 | 3 |
| 2 | Мангейм | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Мюнхен 1860 | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Цвікау | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Інгольштадт | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Оснабрюк | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Саарбрюкен | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Ольденбург | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Ерцгебірге Ауе | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Меппен | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Фрайбург II | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Динамо Дрезден | 1 | -1 | 0 |
| 13 | Галлешер | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Байройт | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Дуйсбург | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Ферль | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Вікторія Кельн | 1 | -2 | 0 |
| 18 | РВ Ессен | 1 | -4 | 0 |
| 19 | Боруссія Д. II | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Веєн | 0 | 0 | 0 |
Позиція в лізі
| Веєн | Боруссія Д. II | |
| Позиція | 19 | 19 |
| Очки | 0 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 10 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Веєн | Боруссія Д. II | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Веєн | Боруссія Д. II | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для 3. Ліга
| Матчі (9) | |
| Перемоги вдома | 56% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 22% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (29) | |
| Голи за матч | 3.22 |
| Голи вдома за матч | 1.67 |
| Голи в гостях за матч | 1.56 |
| Домашня команда забила в | 100% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 67% |
| Більше 1.5 | 67% |
| Більше 2.5 | 44% |
| Більше 3.5 | 44% |
Веєн наступні 6 матчі
| 2022-08-06 | Вікторія Кельн | - | Веєн |
| 2022-08-10 | Веєн | - | Байройт |
| 2022-08-14 | Ерцгебірге Ауе | - | Веєн |
| 2022-08-20 | Веєн | - | Оснабрюк |
| 2022-08-27 | Інгольштадт | - | Веєн |
| 2022-09-05 | Саарбрюкен | - | Веєн |
Боруссія Д. II наступні 6 матчі
| 2022-08-07 | Боруссія Д. II | - | Інгольштадт |
| 2022-08-10 | Саарбрюкен | - | Боруссія Д. II |
| 2022-08-13 | Боруссія Д. II | - | РВ Ессен |
| 2022-08-20 | Мангейм | - | Боруссія Д. II |
| 2022-08-28 | Боруссія Д. II | - | Фрайбург II |
| 2022-09-03 | Динамо Дрезден | - | Боруссія Д. II |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 3.40 | 3.50 |
| Ймовірність | 38% | 32% | 30% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 1.80 |
| Ймовірність | 62% | 38% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 1.5 @ 4.00 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.05 | |
| Ймовірність | 14% | 86% | |
| Менше 2.5 @ 2.05 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 14% | 86% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.10 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Ні @ 2.10 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-07-25 16:06. На даний момент можливі зміни!