Чемпіоншип - Англія
субота, 31.08.2019
15:00
15:00

Вест Бромвіч

Блекберн
3 - 2
(3 - 2, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Вест-Бромвіч |
| В гостях: | Блекберн |
| Відстань: | 140.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Готорнс |
| Вміщує: | 26 272 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.75 | 4.00 | 1X | 1.22 | 1.83 | |||
| 35% | 46% | 19% | 1.22 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.33 | 1.72 | 2.10 | 2.75 | 1.44 | ||||||
| 72% | 28% | 37% | 63% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-01-01 | Блекберн | 2 - 1 | Вест Бромвіч |
| 2018-10-27 | Вест Бромвіч | 1 - 1 | Блекберн |
| 2012-04-07 | Вест Бромвіч | 3 - 0 | Блекберн |
| 2011-12-17 | Блекберн | 1 - 2 | Вест Бромвіч |
| 2011-01-23 | Блекберн | 2 - 0 | Вест Бромвіч |
| 2010-12-28 | Вест Бромвіч | 1 - 3 | Блекберн |
| 2009-05-24 | Блекберн | 0 - 0 | Вест Бромвіч |
| 2008-11-01 | Вест Бромвіч | 2 - 2 | Блекберн |
| 2006-02-04 | Вест Бромвіч | 2 - 0 | Блекберн |
| 2005-10-01 | Блекберн | 2 - 0 | Вест Бромвіч |
| 2005-04-26 | Вест Бромвіч | 1 - 1 | Блекберн |
| 2004-08-14 | Блекберн | 1 - 1 | Вест Бромвіч |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 11 | 5 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 92% | 42% | 17% |
Вест Бромвіч останні 12 матчі
| 2019-08-24 | Дербі | 1 - 1 | Вест Бромвіч |
| 2019-08-21 | Вест Бромвіч | 1 - 1 | Редінг |
| 2019-08-17 | Лутон | 1 - 2 | Вест Бромвіч |
| 2019-08-13 | Вест Бромвіч | 1 - 2 | Міллволл |
| 2019-08-10 | Вест Бромвіч | 1 - 1 | Міллволл |
| 2019-08-03 | Ноттінгем | 1 - 2 | Вест Бромвіч |
| 2019-07-26 | Вест Бромвіч | 0 - 0 | Борнмут |
| 2019-07-23 | Ротергем | 1 - 1 | Вест Бромвіч |
| 2019-07-20 | Сканторп | 0 - 4 | Вест Бромвіч |
| 2019-07-13 | Вільярреал | 3 - 0 | Вест Бромвіч |
| 2019-05-14 | Вест Бромвіч | 1 - 0 | Астон Вілла |
| 2019-05-11 | Астон Вілла | 2 - 1 | Вест Бромвіч |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 6 | 1 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 50% | 8% |
Блекберн останні 12 матчі
| 2019-08-27 | Шеффілд Юнайтед | 2 - 1 | Блекберн |
| 2019-08-24 | Блекберн | 0 - 0 | Кардіфф |
| 2019-08-20 | Халл Сіті | 0 - 1 | Блекберн |
| 2019-08-17 | Блекберн | 1 - 0 | Мідлсбро |
| 2019-08-13 | Блекберн | 3 - 2 | Олдем |
| 2019-08-10 | Фулем | 2 - 0 | Блекберн |
| 2019-08-03 | Блекберн | 1 - 2 | Чарльтон |
| 2019-07-27 | Блекпул | 0 - 2 | Блекберн |
| 2019-07-24 | Бері | 0 - 3 | Блекберн |
| 2019-07-21 | Рейнджерс | 1 - 1 | Блекберн |
| 2019-07-17 | Менсфілд | 1 - 3 | Блекберн |
| 2019-07-06 | Барроу | 1 - 2 | Блекберн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 6 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 50% | 17% |
Таблиця Чемпіоншип
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лідс | 5 | +8 | 13 |
| 2 | Свонсі | 5 | +7 | 13 |
| 3 | Чарльтон | 5 | +4 | 11 |
| 4 | Фулем | 6 | +5 | 10 |
| 5 | Бристоль Сіті | 5 | +3 | 10 |
| 6 | Престон | 5 | +4 | 9 |
| 7 | Шеффілд Венсдей | 5 | +3 | 9 |
| 8 | Вест Бромвіч | 5 | +2 | 9 |
| 9 | Ноттінгем | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Кардіфф | 6 | -2 | 8 |
| 11 | Міллволл | 5 | -2 | 8 |
| 12 | Редінг | 5 | +2 | 7 |
| 13 | КПР | 5 | -1 | 7 |
| 14 | Блекберн | 5 | -1 | 7 |
| 15 | Бірмінгем | 5 | -3 | 7 |
| 16 | Дербі | 5 | 0 | 6 |
| 17 | Мідлсбро | 5 | -1 | 5 |
| 18 | Лутон | 5 | -1 | 4 |
| 19 | Брентфорд | 5 | -2 | 4 |
| 20 | Халл Сіті | 5 | -3 | 4 |
| 21 | Барнслі | 5 | -5 | 4 |
| 22 | Хаддерсфілд | 5 | -5 | 1 |
| 23 | Сток Сіті | 5 | -8 | 1 |
| 24 | Віган | 5 | -7 | -9 |
Хронологія матчів у лізі
| Вест Бромвіч | |
| Блекберн | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Вест Бромвіч | Блекберн |
|---|---|---|---|
| 1 | Лідс | ||
| 2 | Свонсі | ||
| 3 | Чарльтон | ||
| 4 | Фулем | 2 - 0 | |
| 5 | Бристоль Сіті | ||
| 6 | Престон | ||
| 7 | Шеффілд Венсдей | ||
| 8 | Вест Бромвіч | - | |
| 9 | Ноттінгем | ||
| 10 | Кардіфф | ||
| 11 | Міллволл | 1 - 1 | |
| 12 | Редінг | 1 - 1 | |
| 13 | КПР | ||
| 14 | Блекберн | - | |
| 15 | Бірмінгем | ||
| 16 | Дербі | ||
| 17 | Мідлсбро | ||
| 18 | Лутон | ||
| 19 | Брентфорд | ||
| 20 | Халл Сіті | 0 - 1 | |
| 21 | Барнслі | ||
| 22 | Хаддерсфілд | ||
| 23 | Сток Сіті | ||
| 24 | Віган |
Позиція в лізі
| Вест Бромвіч | Блекберн | |
| Позиція | 8 | 14 |
| Очки | 9 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 19 | 13 |
| Очки | 2 | 3 |
Форма в лізі
| Вест Бромвіч | Блекберн | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
3 0 |
2
1 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
2 0 |
1
0 1 |
Голи в лізі
| Вест Бромвіч | Блекберн | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
5 |
3
4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
2 |
1
2 |
Загальна статистика для Чемпіоншип
| Матчі (61) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (157) | |
| Голи за матч | 2.57 |
| Голи вдома за матч | 1.43 |
| Голи в гостях за матч | 1.15 |
| Домашня команда забила в | 87% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 59% |
| Більше 1.5 | 79% |
| Більше 2.5 | 52% |
| Більше 3.5 | 23% |
Вест Бромвіч наступні 6 матчі
| 2019-09-14 | Фулем | - | Вест Бромвіч |
| 2019-09-22 | Вест Бромвіч | - | Хаддерсфілд |
| 2019-09-28 | КПР | - | Вест Бромвіч |
| 2019-10-01 | Лідс | - | Вест Бромвіч |
| 2019-10-05 | Вест Бромвіч | - | Кардіфф |
| 2019-10-19 | Мідлсбро | - | Вест Бромвіч |
Блекберн наступні 6 матчі
| 2019-09-14 | Блекберн | - | Міллволл |
| 2019-09-21 | Редінг | - | Блекберн |
| 2019-09-28 | Блекберн | - | Лутон |
| 2019-10-01 | Блекберн | - | Ноттінгем |
| 2019-10-05 | КПР | - | Блекберн |
| 2019-10-19 | Блекберн | - | Хаддерсфілд |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 3.75 | 4.00 |
| Ймовірність | 35% | 46% | 19% |
| 1X @ 1.22 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.83 |
| Ймовірність | 63% | 37% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.33 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.10 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 2.5 @ 2.10 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.44 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.20 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Так @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-31 12:02. На даний момент можливі зміни!