Ку́бок Лі́ги - Англія
четвер, 11.08.2022
20:00
Вест Бромвіч
Шеффілд Юнайтед
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Вест-Бромвіч |
| В гостях: |
Шеффілд |
| Відстань: |
102.4 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Готорнс
|
| Вміщує: |
26 272 |
| Розміри: |
105 x 68 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
20:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.25 |
3.30 |
3.30 |
1X |
|
|
|
1.33 |
1.57 |
| 37% |
32% |
31% |
1.33 |
|
|
|
58% |
42% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
3.00 |
|
|
|
2.10 |
1.70 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 70% |
30% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
25% |
75% |
Останні 12 прямі зустрічі
|
2022-02-09 |
Шеффілд Юнайтед
|
2 - 0 |
Вест Бромвіч
|
|
2021-08-18 |
Вест Бромвіч
|
4 - 0 |
Шеффілд Юнайтед
|
|
2021-02-02 |
Шеффілд Юнайтед
|
2 - 1 |
Вест Бромвіч
|
|
2020-11-28 |
Вест Бромвіч
|
1 - 0 |
Шеффілд Юнайтед
|
|
2019-02-23 |
Вест Бромвіч
|
0 - 1 |
Шеффілд Юнайтед
|
|
2018-12-14 |
Шеффілд Юнайтед
|
1 - 2 |
Вест Бромвіч
|
|
2010-01-30 |
Вест Бромвіч
|
3 - 1 |
Шеффілд Юнайтед
|
|
2009-08-29 |
Шеффілд Юнайтед
|
2 - 2 |
Вест Бромвіч
|
|
2008-02-12 |
Вест Бромвіч
|
0 - 0 |
Шеффілд Юнайтед
|
|
2007-08-25 |
Шеффілд Юнайтед
|
1 - 0 |
Вест Бромвіч
|
|
2004-02-21 |
Шеффілд Юнайтед
|
1 - 2 |
Вест Бромвіч
|
|
2003-10-14 |
Вест Бромвіч
|
0 - 2 |
Шеффілд Юнайтед
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
8 |
6 |
3 |
| 42% |
17% |
42% |
|
67% |
50% |
25% |
Вест Бромвіч останні 12 матчі
|
2022-08-08 |
Вест Бромвіч
|
1 - 1 |
Вотфорд
|
|
2022-07-30 |
Мідлсбро
|
1 - 1 |
Вест Бромвіч
|
|
2022-07-23 |
Вест Бромвіч
|
2 - 1 |
Герта Берлін
|
|
2022-07-16 |
Крю
|
1 - 1 |
Вест Бромвіч
|
|
2022-07-13 |
Нортгемптон
|
0 - 3 |
Вест Бромвіч
|
|
2022-07-09 |
Стівенедж
|
2 - 0 |
Вест Бромвіч
|
|
2022-07-04 |
Лейтон Орієнт
|
1 - 2 |
Вест Бромвіч
|
|
2022-05-07 |
Вест Бромвіч
|
4 - 0 |
Барнслі
|
|
2022-04-30 |
Редінг
|
0 - 1 |
Вест Бромвіч
|
|
2022-04-23 |
Вест Бромвіч
|
0 - 0 |
Ковентрі
|
|
2022-04-18 |
Ноттінгем
|
4 - 0 |
Вест Бромвіч
|
|
2022-04-15 |
Вест Бромвіч
|
2 - 1 |
Блекпул
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
10 |
6 |
2 |
| 50% |
33% |
17% |
|
83% |
50% |
17% |
Шеффілд Юнайтед останні 12 матчі
|
2022-08-06 |
Шеффілд Юнайтед
|
2 - 0 |
Міллволл
|
|
2022-08-01 |
Вотфорд
|
1 - 0 |
Шеффілд Юнайтед
|
|
2022-07-23 |
Барнслі
|
2 - 1 |
Шеффілд Юнайтед
|
|
2022-07-22 |
Бертон
|
0 - 3 |
Шеффілд Юнайтед
|
|
2022-07-16 |
Сканторп
|
3 - 2 |
Шеффілд Юнайтед
|
|
2022-07-12 |
Лінкольн
|
0 - 6 |
Шеффілд Юнайтед
|
|
2022-07-08 |
Каса Піа
|
1 - 2 |
Шеффілд Юнайтед
|
|
2022-05-17 |
Ноттінгем
|
1 - 2 |
Шеффілд Юнайтед
|
|
2022-05-14 |
Шеффілд Юнайтед
|
1 - 2 |
Ноттінгем
|
|
2022-05-07 |
Шеффілд Юнайтед
|
4 - 0 |
Фулем
|
|
2022-04-29 |
КПР
|
1 - 3 |
Шеффілд Юнайтед
|
|
2022-04-23 |
Шеффілд Юнайтед
|
1 - 0 |
Кардіфф
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
0 |
4 |
|
10 |
9 |
4 |
| 67% |
0% |
33% |
|
83% |
75% |
33% |
Таблиця Чемпіоншип
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Блекберн |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
6 |
| 2 |
Сандерленд |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
4 |
| 3 |
Бірмінгем |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 3 |
Бернлі |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 3 |
Вотфорд |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 3 |
Халл Сіті |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 7 |
Шеффілд Юнайтед |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 8 |
КПР |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 9 |
Кардіфф |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 9 |
Міллволл |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 9 |
Сток Сіті |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 12 |
Блекпул |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
| 13 |
Вест Бромвіч |
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
2 |
0 |
2 |
| 14 |
Лутон |
2 |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
| 15 |
Престон |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
| 16 |
Ковентрі |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 16 |
Ротергем |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 18 |
Мідлсбро |
2 |
0 |
1 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
1 |
| 19 |
Норвіч |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
1 |
| 20 |
Свонсі |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 21 |
Бристоль Сіті |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
0 |
| 22 |
Хаддерсфілд |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 23 |
Редінг |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
-3 |
| 24 |
Віган |
2 |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
-4 |
Вест Бромвіч наступні 6 матчі
|
2022-08-14 |
Блекберн
|
- |
Вест Бромвіч
|
|
2022-08-17 |
Вест Бромвіч
|
- |
Кардіфф
|
|
2022-08-20 |
Вест Бромвіч
|
- |
Халл Сіті
|
|
2022-08-23 |
Дербі
|
- |
Вест Бромвіч
|
|
2022-08-27 |
Хаддерсфілд
|
- |
Вест Бромвіч
|
|
2022-08-30 |
Віган
|
- |
Вест Бромвіч
|
Шеффілд Юнайтед наступні 6 матчі
|
2022-08-14 |
Мідлсбро
|
- |
Шеффілд Юнайтед
|
|
2022-08-17 |
Шеффілд Юнайтед
|
- |
Сандерленд
|
|
2022-08-20 |
Шеффілд Юнайтед
|
- |
Блекберн
|
|
2022-08-26 |
Лутон
|
- |
Шеффілд Юнайтед
|
|
2022-08-30 |
Шеффілд Юнайтед
|
- |
Редінг
|
|
2022-09-04 |
Халл Сіті
|
- |
Шеффілд Юнайтед
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.25 |
3.30 |
3.30 |
| Ймовірність |
37% |
32% |
31% |
|
1X @ 1.33 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.33 |
1.57 |
| Ймовірність |
58% |
42% |
|
1X @ 1.33 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.36 |
3.00 |
| Ймовірність |
|
70% |
30% |
|
Більше 1.5 @ 1.36 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.10 |
1.70 |
| Ймовірність |
|
45% |
55% |
|
Менше 2.5 @ 1.70 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.75 |
1.25 |
| Ймовірність |
|
25% |
75% |
|
Менше 3.5 @ 1.25 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.90 |
1.90 |
| Ймовірність |
|
52% |
48% |
|
Так @ 1.90 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-11 16:02. На даний момент можливі зміни!