Перша ліга - Польща
субота, 30.07.2022
16:30
16:30

Вісла Краків

Арка Гдиня
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Краків |
| В гостях: | Гдиня |
| Відстань: | 504.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Міський стадіон імені Генрика Реймана |
| Вміщує: | 33 326 |
| Розміри: | 105 x 72 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.25 | 3.50 | 1X | 1.28 | 1.72 | |||
| 28% | 50% | 22% | 1.28 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 38% | 62% | 13% | 87% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2020-07-18 | Вісла Краків | 0 - 1 | Арка Гдиня |
| 2020-06-14 | Арка Гдиня | 0 - 0 | Вісла Краків |
| 2019-11-09 | Вісла Краків | 0 - 1 | Арка Гдиня |
| 2019-05-13 | Арка Гдиня | 3 - 1 | Вісла Краків |
| 2018-11-26 | Арка Гдиня | 4 - 1 | Вісла Краків |
| 2018-07-21 | Вісла Краків | 0 - 0 | Арка Гдиня |
| 2018-02-17 | Вісла Краків | 3 - 2 | Арка Гдиня |
| 2017-09-08 | Арка Гдиня | 3 - 1 | Вісла Краків |
| 2016-11-26 | Вісла Краків | 5 - 1 | Арка Гдиня |
| 2016-07-22 | Арка Гдиня | 3 - 0 | Вісла Краків |
| 2011-02-25 | Арка Гдиня | 0 - 1 | Вісла Краків |
| 2010-08-08 | Вісла Краків | 1 - 0 | Арка Гдиня |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 6 | 6 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 50% | 50% | 42% |
Вісла Краків останні 12 матчі
| 2022-07-22 | Ресовія Ряшів | 0 - 2 | Вісла Краків |
| 2022-07-16 | Вісла Краків | 0 - 0 | Сандеція Нови С. |
| 2022-07-09 | Подбескідзє | 3 - 2 | Вісла Краків |
| 2022-07-06 | Вісла Краків | 1 - 0 | Х. Беер-Шева |
| 2022-06-25 | Вісла Краків | 2 - 0 | Сталь Мелець |
| 2022-06-18 | Вісла Краків | 3 - 1 | Garbarnia Krakow |
| 2022-05-21 | Вісла Краків | 0 - 1 | Варта Познань |
| 2022-05-15 | Радомяк Радом | 4 - 2 | Вісла Краків |
| 2022-05-07 | Вісла Краків | 0 - 0 | Ягеллонія |
| 2022-05-01 | Краковія | 0 - 0 | Вісла Краків |
| 2022-04-25 | Вісла Краків | 3 - 4 | Плоцьк |
| 2022-04-18 | Шльонск Вроцлав | 1 - 1 | Вісла Краків |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 4 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 33% | 33% |
Арка Гдиня останні 12 матчі
| 2022-07-23 | Арка Гдиня | 0 - 0 | Заглембє Сосн. |
| 2022-07-17 | Подбескідзє | 0 - 1 | Арка Гдиня |
| 2022-07-08 | Арка Гдиня | 0 - 0 | Хойнічанка |
| 2022-07-03 | Радомяк Радом | 3 - 2 | Арка Гдиня |
| 2022-06-28 | Плоцьк | 2 - 0 | Арка Гдиня |
| 2022-06-25 | Арка Гдиня | 1 - 3 | Olimpia Elblag |
| 2022-05-26 | Арка Гдиня | 0 - 2 | Хробри Глогув |
| 2022-05-22 | Арка Гдиня | 2 - 1 | Сандеція Нови С. |
| 2022-05-13 | Подбескідзє | 1 - 1 | Арка Гдиня |
| 2022-05-08 | Арка Гдиня | 0 - 2 | Легніца |
| 2022-05-01 | Ресовія Ряшів | 4 - 1 | Арка Гдиня |
| 2022-04-27 | Арка Гдиня | 2 - 0 | ЛКС Лодзь |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 4 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 33% | 25% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Заглембє Сосн. | 3 | +4 | 7 |
| 2 | Пуща | 2 | +2 | 6 |
| 3 | ГКС Катовіце | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Вісла Краків | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Рух Хожув | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Скра | 2 | +2 | 4 |
| 7 | Термаліца | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Арка Гдиня | 2 | +1 | 4 |
| 9 | Подбескідзє | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Сандеція Нови С. | 3 | 0 | 3 |
| 11 | ЛКС Лодзь | 2 | -1 | 3 |
| 12 | Сталь Ряшів | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Тихи | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Гурнік Ленчна | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Хробри Глогув | 2 | -2 | 1 |
| 16 | Хойнічанка | 2 | -2 | 1 |
| 17 | Ресовія Ряшів | 3 | -3 | 1 |
| 18 | Одра Ополє | 3 | -5 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Вісла Краків | |
| Арка Гдиня | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Вісла Краків | Арка Гдиня |
|---|---|---|---|
| 1 | Заглембє Сосн. | ||
| 2 | Пуща | ||
| 3 | ГКС Катовіце | ||
| 4 | Вісла Краків | - | |
| 4 | Рух Хожув | ||
| 4 | Скра | ||
| 7 | Термаліца | ||
| 8 | Арка Гдиня | - | |
| 9 | Подбескідзє | 0 - 1 | |
| 10 | Сандеція Нови С. | 0 - 0 | |
| 11 | ЛКС Лодзь | ||
| 12 | Сталь Ряшів | ||
| 13 | Тихи | ||
| 14 | Гурнік Ленчна | ||
| 15 | Хробри Глогув | ||
| 16 | Хойнічанка | ||
| 17 | Ресовія Ряшів | ||
| 18 | Одра Ополє |
Позиція в лізі
| Вісла Краків | Арка Гдиня | |
| Позиція | 4 | 8 |
| Очки | 4 | 4 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 6 |
| Очки | 1 | 3 |
Форма в лізі
| Вісла Краків | Арка Гдиня | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 0 |
1
1 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 0 |
1
0 0 |
Голи в лізі
| Вісла Краків | Арка Гдиня | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
0 |
1
0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
1
0 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (20) | |
| Перемоги вдома | 25% |
| Нічиї | 40% |
| Перемоги в гостях | 35% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (46) | |
| Голи за матч | 2.30 |
| Голи вдома за матч | 1.00 |
| Голи в гостях за матч | 1.30 |
| Домашня команда забила в | 55% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 45% |
| Більше 1.5 | 65% |
| Більше 2.5 | 40% |
| Більше 3.5 | 20% |
Вісла Краків наступні 6 матчі
| 2022-08-05 | Одра Ополє | - | Вісла Краків |
| 2022-08-09 | Вісла Краків | - | ГКС Катовіце |
| 2022-08-13 | Тихи | - | Вісла Краків |
| 2022-08-20 | Вісла Краків | - | Скра |
| 2022-08-26 | Хробри Глогув | - | Вісла Краків |
| 2022-09-02 | Вісла Краків | - | Пуща |
Арка Гдиня наступні 6 матчі
| 2022-08-05 | Арка Гдиня | - | Сандеція Нови С. |
| 2022-08-10 | Ресовія Ряшів | - | Арка Гдиня |
| 2022-08-14 | Гурнік Ленчна | - | Арка Гдиня |
| 2022-08-21 | Арка Гдиня | - | Одра Ополє |
| 2022-08-28 | ГКС Катовіце | - | Арка Гдиня |
| 2022-09-01 | Арка Гдиня | - | Гурнік Ленчна |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 3.25 | 3.50 |
| Ймовірність | 28% | 50% | 22% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 1.72 |
| Ймовірність | 56% | 44% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 1.5 @ 3.00 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.70 | |
| Ймовірність | 13% | 87% | |
| Менше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Ні @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-07-30 12:00. На даний момент можливі зміни!