Екстракляса - Польща
понеділок, 05.09.2022
19:30
19:30

Плоцьк

Гурнік Забже
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Плоць |
| В гостях: | Забже |
| Відстань: | 255.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стадіон імені Казімежа Гурського |
| Вміщує: | 10 978 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:30 (20:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.60 | 3.50 | 1 | 1.28 | 1.72 | |||
| 53% | 25% | 22% | 2.00 | 70% | 30% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.65 | 2.20 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 85% | 15% | 64% | 36% | 36% | 64% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-04-04 | Плоцьк | 3 - 2 | Гурнік Забже |
| 2021-10-02 | Гурнік Забже | 4 - 2 | Плоцьк |
| 2021-04-24 | Гурнік Забже | 0 - 2 | Плоцьк |
| 2020-12-07 | Плоцьк | 0 - 1 | Гурнік Забже |
| 2020-07-06 | Плоцьк | 1 - 0 | Гурнік Забже |
| 2019-11-22 | Гурнік Забже | 2 - 2 | Плоцьк |
| 2019-07-22 | Плоцьк | 1 - 1 | Гурнік Забже |
| 2019-05-14 | Гурнік Забже | 0 - 1 | Плоцьк |
| 2018-12-01 | Плоцьк | 0 - 4 | Гурнік Забже |
| 2018-07-29 | Гурнік Забже | 1 - 1 | Плоцьк |
| 2018-04-21 | Гурнік Забже | 0 - 1 | Плоцьк |
| 2018-02-09 | Плоцьк | 4 - 2 | Гурнік Забже |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 5 | 5 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 42% | 42% |
Плоцьк останні 12 матчі
| 2022-08-31 | Скра | 1 - 3 | Плоцьк |
| 2022-08-27 | Відзев Лодзь | 2 - 1 | Плоцьк |
| 2022-08-20 | Плоцьк | 2 - 1 | Корона Кєльце |
| 2022-08-13 | Погонь Щецін | 2 - 2 | Плоцьк |
| 2022-08-08 | Плоцьк | 4 - 1 | Легніца |
| 2022-07-31 | Лех Познань | 1 - 3 | Плоцьк |
| 2022-07-22 | Варта Познань | 0 - 4 | Плоцьк |
| 2022-07-17 | Плоцьк | 3 - 0 | Лехія Гданськ |
| 2022-06-28 | Плоцьк | 2 - 0 | Арка Гдиня |
| 2022-06-25 | Плоцьк | 3 - 6 | Лехія Гданськ |
| 2022-06-22 | Плоцьк | 1 - 1 | Хойнічанка |
| 2022-05-21 | Плоцьк | 3 - 0 | Сталь Мелець |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 12 | 10 | 6 | |
| 67% | 17% | 17% | 100% | 83% | 50% |
Гурнік Забже останні 12 матчі
| 2022-09-01 | Рух Хожув | 0 - 1 | Гурнік Забже |
| 2022-08-26 | Гурнік Забже | 1 - 1 | Ягеллонія |
| 2022-08-19 | Легія | 2 - 2 | Гурнік Забже |
| 2022-08-13 | Гурнік Забже | 1 - 3 | Сталь Мелець |
| 2022-08-07 | Гурнік Забже | 1 - 0 | Ракув |
| 2022-07-30 | Радомяк Радом | 0 - 3 | Гурнік Забже |
| 2022-07-18 | Гурнік Забже | 0 - 2 | Краковія |
| 2022-06-28 | Гурнік Забже | 2 - 2 | Л. Мікулаш |
| 2022-06-24 | Гурнік Забже | 2 - 1 | Пуща |
| 2022-05-21 | Шльонск Вроцлав | 3 - 4 | Гурнік Забже |
| 2022-05-15 | Гурнік Забже | 4 - 2 | Гурнік Ленчна |
| 2022-05-06 | Легія | 5 - 3 | Гурнік Забже |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 8 | 6 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 67% | 50% |
Таблиця Екстракляса
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Легія | 8 | +4 | 17 |
| 2 | Плоцьк | 7 | +12 | 16 |
| 3 | Погонь Щецін | 8 | +5 | 16 |
| 4 | Краковія | 8 | +5 | 13 |
| 5 | Сталь Мелець | 8 | +2 | 13 |
| 6 | Ракув | 7 | +2 | 13 |
| 7 | Радомяк Радом | 8 | -1 | 11 |
| 8 | Лех Познань | 7 | +1 | 10 |
| 9 | Корона Кєльце | 8 | 0 | 10 |
| 10 | Відзев Лодзь | 8 | -1 | 10 |
| 11 | Варта Познань | 8 | -3 | 10 |
| 12 | Ягеллонія | 8 | -1 | 9 |
| 13 | Заглембє | 8 | -4 | 9 |
| 14 | Шльонск Вроцлав | 8 | -5 | 9 |
| 15 | Гурнік Забже | 6 | 0 | 8 |
| 16 | П'яст Глівіце | 6 | -1 | 6 |
| 17 | Легніца | 6 | -5 | 4 |
| 18 | Лехія Гданськ | 7 | -10 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Плоцьк | |
| Гурнік Забже | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Плоцьк | Гурнік Забже |
|---|---|---|---|
| 1 | Легія | 2 - 2 | |
| 2 | Плоцьк | - | |
| 3 | Погонь Щецін | ||
| 4 | Краковія | ||
| 5 | Сталь Мелець | ||
| 6 | Ракув | ||
| 7 | Радомяк Радом | 0 - 3 | |
| 8 | Лех Познань | ||
| 9 | Корона Кєльце | 2 - 1 | |
| 10 | Відзев Лодзь | ||
| 11 | Варта Познань | ||
| 12 | Ягеллонія | ||
| 13 | Заглембє | ||
| 14 | Шльонск Вроцлав | ||
| 15 | Гурнік Забже | - | |
| 16 | П'яст Глівіце | ||
| 17 | Легніца | 4 - 1 | |
| 18 | Лехія Гданськ | 3 - 0 |
Позиція в лізі
| Плоцьк | Гурнік Забже | |
| Позиція | 2 | 15 |
| Очки | 16 | 8 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 10 |
| Очки | 9 | 4 |
Форма в лізі
| Плоцьк | Гурнік Забже | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
1 1 |
2
2 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
0 0 |
1
1 0 |
Голи в лізі
| Плоцьк | Гурнік Забже | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
7 |
8
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
2 |
5
2 |
Загальна статистика для Екстракляса
| Матчі (67) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 19% |
| Перемоги в гостях | 39% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (161) | |
| Голи за матч | 2.40 |
| Голи вдома за матч | 1.27 |
| Голи в гостях за матч | 1.13 |
| Домашня команда забила в | 70% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 43% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 45% |
| Більше 3.5 | 19% |
Плоцьк наступні 6 матчі
| 2022-09-10 | Радомяк Радом | - | Плоцьк |
| 2022-09-18 | Заглембє | - | Плоцьк |
| 2022-09-30 | Плоцьк | - | П'яст Глівіце |
| 2022-10-07 | Ягеллонія | - | Плоцьк |
| 2022-10-14 | Плоцьк | - | Легія |
| 2022-10-18 | Плоцьк | - | Легія |
Гурнік Забже наступні 6 матчі
| 2022-09-10 | Гурнік Забже | - | П'яст Глівіце |
| 2022-09-18 | Корона Кєльце | - | Гурнік Забже |
| 2022-09-23 | Ракув | - | Гурнік Забже |
| 2022-10-01 | Гурнік Забже | - | Заглембє |
| 2022-10-08 | Шльонск Вроцлав | - | Гурнік Забже |
| 2022-10-16 | Гурнік Забже | - | Лех Познань |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 3.60 | 3.50 |
| Ймовірність | 53% | 25% | 22% |
| 1 @ 2.00 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 1.72 |
| Ймовірність | 70% | 30% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 4.50 | |
| Ймовірність | 85% | 15% | |
| Більше 1.5 @ 1.18 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.65 | 2.20 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 2.5 @ 1.65 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 1.50 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 3.5 @ 1.50 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.25 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 1.57 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-05 16:02. На даний момент можливі зміни!