Національна ліга - Англія
субота, 31.08.2019
15:00
15:00

Вокінг

Барроу
3 - 2
(0 - 1, 3 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Уокінг |
| В гостях: | Барроу-ін-Фернес |
| Відстань: | 359.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Кінгфілд Стедіум |
| Вміщує: | 6 036 (2 500) |
| Розміри: | 100 x 69 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.50 | 2.80 | 1 | 1.40 | 1.53 | |||
| 66% | 17% | 17% | 2.37 | 79% | 21% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 78% | 22% | 56% | 44% | 23% | 77% |
Останні 8 прямі зустрічі
| 2017-12-23 | Вокінг | 1 - 2 | Барроу |
| 2017-08-12 | Барроу | 3 - 0 | Вокінг |
| 2017-04-08 | Барроу | 2 - 2 | Вокінг |
| 2016-10-22 | Вокінг | 1 - 1 | Барроу |
| 2016-01-30 | Вокінг | 2 - 2 | Барроу |
| 2015-11-28 | Барроу | 2 - 1 | Вокінг |
| 2013-02-19 | Барроу | 2 - 0 | Вокінг |
| 2012-08-18 | Вокінг | 3 - 1 | Барроу |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 12% | 38% | 50% | 100% | 75% | 38% |
Вокінг останні 12 матчі
| 2019-08-26 | Довер Атлетік | 1 - 2 | Вокінг |
| 2019-08-24 | Вокінг | 2 - 0 | Соліхалл |
| 2019-08-17 | Файлд | 1 - 4 | Вокінг |
| 2019-08-13 | Честерфілд | 1 - 2 | Вокінг |
| 2019-08-10 | Вокінг | 1 - 0 | Харрогейт |
| 2019-08-06 | Вокінг | 0 - 1 | Олдершот |
| 2019-08-03 | Дагенем енд Ред. | 0 - 2 | Вокінг |
| 2019-07-30 | Вокінг | 2 - 4 | Портсмут |
| 2019-07-19 | Солфорд | 1 - 3 | Вокінг |
| 2019-07-16 | Вокінг | 2 - 3 | Віком |
| 2019-07-13 | Вокінг | 1 - 1 | Оксфорд Юнайтед |
| 2019-01-06 | Вокінг | 0 - 2 | Вотфорд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 10 | 6 | 4 | |
| 58% | 8% | 33% | 83% | 50% | 33% |
Барроу останні 12 матчі
| 2019-08-26 | Барроу | 1 - 2 | Галіфакс |
| 2019-08-24 | Честерфілд | 2 - 2 | Барроу |
| 2019-08-17 | Барроу | 1 - 0 | Йовіл |
| 2019-08-13 | Стокпорт | 3 - 2 | Барроу |
| 2019-08-10 | Барроу | 2 - 0 | Істлі |
| 2019-08-06 | Барроу | 0 - 3 | Харрогейт |
| 2019-08-03 | Рексем | 2 - 1 | Барроу |
| 2019-07-16 | Барроу | 2 - 0 | Моркем |
| 2019-07-06 | Барроу | 1 - 2 | Блекберн |
| 2019-04-27 | Гейтсхед | 0 - 2 | Барроу |
| 2019-04-22 | Барроу | 1 - 0 | Хартлпул |
| 2019-04-19 | Мейденгед | 1 - 1 | Барроу |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 6 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 50% | 17% |
Таблиця Національна ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вокінг | 7 | +9 | 18 |
| 2 | Бромлі | 7 | +6 | 17 |
| 3 | Галіфакс | 7 | +9 | 16 |
| 4 | Соліхалл | 7 | +7 | 13 |
| 5 | Мейденгед | 7 | +5 | 13 |
| 6 | Довер Атлетік | 7 | +1 | 12 |
| 7 | Стокпорт | 7 | +3 | 11 |
| 8 | Торкі | 7 | -1 | 11 |
| 9 | Саттон | 7 | +2 | 10 |
| 10 | Барнет | 7 | +1 | 10 |
| 11 | Дагенем енд Ред. | 7 | -2 | 10 |
| 12 | Ноттс Каунті | 7 | +4 | 9 |
| 13 | Рексем | 7 | -1 | 9 |
| 14 | Файлд | 7 | -4 | 9 |
| 15 | Харрогейт | 7 | -1 | 8 |
| 16 | Хартлпул | 7 | -2 | 8 |
| 17 | Істлі | 7 | -3 | 8 |
| 18 | Йовіл | 7 | -1 | 7 |
| 19 | Барроу | 7 | -3 | 7 |
| 20 | Борем Вуд | 7 | -1 | 5 |
| 21 | Олдершот | 7 | -4 | 5 |
| 22 | Честерфілд | 7 | -4 | 4 |
| 23 | Еббсфліт | 7 | -8 | 4 |
| 24 | Чорлі | 7 | -12 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Вокінг | |
| Барроу | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Вокінг | Барроу |
|---|---|---|---|
| 1 | Вокінг | - | |
| 2 | Бромлі | ||
| 3 | Галіфакс | ||
| 4 | Соліхалл | 2 - 0 | |
| 5 | Мейденгед | ||
| 6 | Довер Атлетік | ||
| 7 | Стокпорт | 3 - 2 | |
| 8 | Торкі | ||
| 9 | Саттон | ||
| 10 | Барнет | ||
| 11 | Дагенем енд Ред. | ||
| 12 | Ноттс Каунті | ||
| 13 | Рексем | 2 - 1 | |
| 14 | Файлд | ||
| 15 | Харрогейт | 1 - 0 | |
| 16 | Хартлпул | ||
| 17 | Істлі | ||
| 18 | Йовіл | ||
| 19 | Барроу | - | |
| 20 | Борем Вуд | ||
| 21 | Олдершот | 0 - 1 | |
| 22 | Честерфілд | 2 - 2 | |
| 23 | Еббсфліт | ||
| 24 | Чорлі |
Позиція в лізі
| Вокінг | Барроу | |
| Позиція | 1 | 19 |
| Очки | 18 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 24 |
| Очки | 6 | 1 |
Форма в лізі
| Вокінг | Барроу | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
0 1 |
2
1 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 1 |
0
1 2 |
Голи в лізі
| Вокінг | Барроу | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
4 |
9
12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
1 |
5
7 |
Загальна статистика для Національна ліга
| Матчі (84) | |
| Перемоги вдома | 36% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 36% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (233) | |
| Голи за матч | 2.77 |
| Голи вдома за матч | 1.39 |
| Голи в гостях за матч | 1.38 |
| Домашня команда забила в | 82% |
| Команда гостей забила в | 76% |
| Обидві Команди Заб'ють | 63% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 55% |
| Більше 3.5 | 29% |
Вокінг наступні 6 матчі
| 2019-09-03 | Вокінг | - | Торкі |
| 2019-09-07 | Хартлпул | - | Вокінг |
| 2019-09-14 | Вокінг | - | Еббсфліт |
| 2019-09-21 | Чорлі | - | Вокінг |
| 2019-09-24 | Бромлі | - | Вокінг |
| 2019-09-28 | Вокінг | - | Борем Вуд |
Барроу наступні 6 матчі
| 2019-09-03 | Барроу | - | Хартлпул |
| 2019-09-07 | Олдершот | - | Барроу |
| 2019-09-14 | Барроу | - | Соліхалл |
| 2019-09-21 | Еббсфліт | - | Барроу |
| 2019-09-24 | Чорлі | - | Барроу |
| 2019-09-28 | Барроу | - | Мейденгед |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 3.50 | 2.80 |
| Ймовірність | 66% | 17% | 17% |
| 1 @ 2.37 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.53 |
| Ймовірність | 79% | 21% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 78% | 22% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 1.95 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Більше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.05 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Так @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-31 12:02. На даний момент можливі зміни!