Бундесліга - Австрія
субота, 21.04.2018
15:00
15:00

Вольфсберг

Штурм Грац
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Вольфсберг |
| В гостях: | Грац |
| Відстань: | 52.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Лавантталь-Арена |
| Вміщує: | 7 300 |
| Розміри: | 105 x 64 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.33 | 3.60 | 1.80 | 2 | 2.04 | 1.22 | |||
| 24% | 20% | 56% | 1.80 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.39 | 2.00 | 1.80 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 71% | 29% | 53% | 47% | 30% | 70% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-02-10 | Штурм Грац | 0 - 1 | Вольфсберг |
| 2017-10-29 | Вольфсберг | 0 - 2 | Штурм Грац |
| 2017-08-12 | Штурм Грац | 2 - 1 | Вольфсберг |
| 2017-05-28 | Вольфсберг | 1 - 0 | Штурм Грац |
| 2017-04-01 | Штурм Грац | 4 - 0 | Вольфсберг |
| 2016-12-04 | Вольфсберг | 0 - 4 | Штурм Грац |
| 2016-09-24 | Штурм Грац | 3 - 0 | Вольфсберг |
| 2016-04-16 | Штурм Грац | 1 - 0 | Вольфсберг |
| 2016-02-13 | Вольфсберг | 0 - 0 | Штурм Грац |
| 2015-10-24 | Штурм Грац | 2 - 0 | Вольфсберг |
| 2015-08-12 | Вольфсберг | 0 - 2 | Штурм Грац |
| 2015-05-16 | Вольфсберг | 1 - 0 | Штурм Грац |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 7 | 4 | 2 | |
| 25% | 8% | 67% | 58% | 33% | 17% |
Вольфсберг останні 12 матчі
| 2018-04-14 | Альтах | 2 - 1 | Вольфсберг |
| 2018-04-07 | Вольфсберг | 0 - 2 | Маттерсбург |
| 2018-03-31 | Зальцбург | 2 - 0 | Вольфсберг |
| 2018-03-17 | Рапід Відень | 5 - 1 | Вольфсберг |
| 2018-03-10 | Вольфсберг | 0 - 3 | ЛАСК Лінц |
| 2018-03-03 | Аустрія Відень | 2 - 0 | Вольфсберг |
| 2018-02-24 | Вольфсберг | 0 - 1 | Санкт-Пельтен |
| 2018-02-17 | Вольфсберг | 1 - 3 | Адміра |
| 2018-02-10 | Штурм Грац | 0 - 1 | Вольфсберг |
| 2018-02-03 | Вольфсберг | 0 - 0 | Альтах |
| 2018-01-21 | Левскі | 3 - 0 | Вольфсберг |
| 2018-01-18 | Вольфсберг | 1 - 0 | Рудар Веленьє |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 9 | 8 | 5 | 2 | |
| 17% | 8% | 75% | 67% | 42% | 17% |
Штурм Грац останні 12 матчі
| 2018-04-18 | Штурм Грац | 2 - 2 | Рапід Відень |
| 2018-04-14 | Штурм Грац | 3 - 0 | Маттерсбург |
| 2018-04-07 | Штурм Грац | 0 - 2 | Аустрія Відень |
| 2018-03-31 | Санкт-Пельтен | 1 - 5 | Штурм Грац |
| 2018-03-24 | Штурм Грац | 1 - 2 | Марибор |
| 2018-03-17 | Штурм Грац | 1 - 0 | Альтах |
| 2018-03-10 | Адміра | 2 - 4 | Штурм Грац |
| 2018-03-03 | ЛАСК Лінц | 0 - 2 | Штурм Грац |
| 2018-02-25 | Штурм Грац | 2 - 4 | Зальцбург |
| 2018-02-17 | Рапід Відень | 1 - 1 | Штурм Грац |
| 2018-02-10 | Штурм Грац | 0 - 1 | Вольфсберг |
| 2018-02-03 | Маттерсбург | 1 - 0 | Штурм Грац |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 33% |
Таблиця Бундесліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Зальцбург | 30 | +45 | 68 |
| 2 | Штурм Грац | 30 | +21 | 60 |
| 3 | Рапід Відень | 30 | +22 | 52 |
| 4 | ЛАСК Лінц | 30 | +12 | 51 |
| 5 | Адміра | 30 | -2 | 46 |
| 6 | Аустрія Відень | 30 | -3 | 39 |
| 7 | Маттерсбург | 30 | -6 | 38 |
| 8 | Альтах | 30 | -8 | 34 |
| 9 | Вольфсберг | 30 | -29 | 20 |
| 10 | Санкт-Пельтен | 30 | -52 | 10 |
Хронологія матчів у лізі
| Вольфсберг | |
| Штурм Грац | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Вольфсберг | Штурм Грац |
|---|---|---|---|
| 1 | Зальцбург | 0 - 0 | 5 - 0 |
| 2 | Штурм Грац | 0 - 2 | - |
| 3 | Рапід Відень | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 4 | ЛАСК Лінц | 0 - 3 | 0 - 2 |
| 5 | Адміра | 1 - 3 | 2 - 4 |
| 6 | Аустрія Відень | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 7 | Маттерсбург | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 8 | Альтах | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 9 | Вольфсберг | - | 0 - 2 |
| 10 | Санкт-Пельтен | 0 - 1 | 1 - 5 |
Позиція в лізі
| Вольфсберг | Штурм Грац | |
| Позиція | 9 | 2 |
| Очки | 20 | 60 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 2 |
| Очки | 14 | 28 |
Форма в лізі
| Вольфсберг | Штурм Грац | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
8 18 |
19
3 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
5 7 |
9
1 5 |
Голи в лізі
| Вольфсберг | Штурм Грац | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
21
50 |
57
36 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
18 |
29
21 |
Загальна статистика для Бундесліга
| Матчі (150) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 21% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (434) | |
| Голи за матч | 2.89 |
| Голи вдома за матч | 1.59 |
| Голи в гостях за матч | 1.31 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 65% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 74% |
| Більше 2.5 | 57% |
| Більше 3.5 | 36% |
Вольфсберг наступні 6 матчі
| 2018-04-28 | Адміра | - | Вольфсберг |
| 2018-05-05 | Санкт-Пельтен | - | Вольфсберг |
| 2018-05-12 | Вольфсберг | - | Аустрія Відень |
| 2018-05-15 | Вольфсберг | - | Аустрія Відень |
| 2018-05-20 | ЛАСК Лінц | - | Вольфсберг |
| 2018-05-27 | Вольфсберг | - | Рапід Відень |
Штурм Грац наступні 6 матчі
| 2018-04-29 | Штурм Грац | - | Рапід Відень |
| 2018-05-06 | Зальцбург | - | Штурм Грац |
| 2018-05-09 | Штурм Грац | - | Зальцбург |
| 2018-05-12 | Штурм Грац | - | ЛАСК Лінц |
| 2018-05-20 | Штурм Грац | - | Адміра |
| 2018-05-27 | Альтах | - | Штурм Грац |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 3.60 | 1.80 |
| Ймовірність | 24% | 20% | 56% |
| 2 @ 1.80 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.04 | 1.22 |
| Ймовірність | 30% | 70% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.39 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.80 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.39 | 1.30 | |
| Ймовірність | 30% | 70% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.90 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 1.90 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-21 12:02. На даний момент можливі зміни!