Клубні товариські матчі
субота, 27.07.2019
15:00
Рексем
(Англія)
Крю
(Англія)
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Рекхем |
| В гостях: |
Крю |
| Відстань: |
37.2 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Рейскорс Граунд
(Рекхем / Анг)
|
| Вміщує: |
10 500 (10 000) |
| Розміри: |
102 x 68 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.50 |
3.60 |
2.30 |
12 |
|
|
|
1.53 |
1.44 |
| 34% |
30% |
36% |
1.25 |
|
|
|
47% |
53% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 76% |
24% |
|
|
|
55% |
45% |
|
|
|
34% |
66% |
Останні 2 прямі зустрічі
|
2010-07-31 |
Крю
|
2 - 0 |
Рексем
|
|
2003-08-12 |
Крю
|
2 - 0 |
Рексем
|
Рексем останні 12 матчі
|
2019-07-17 |
Рексем
|
1 - 3 |
Сток Сіті
|
|
2019-07-13 |
Telford United
|
0 - 2 |
Рексем
|
|
2019-07-09 |
Портімоненсе
|
1 - 0 |
Рексем
|
|
2019-05-02 |
Рексем
|
0 - 0 |
Істлі
|
|
2019-04-27 |
Рексем
|
2 - 1 |
Харрогейт
|
|
2019-04-22 |
Галіфакс
|
2 - 1 |
Рексем
|
|
2019-04-19 |
Рексем
|
1 - 0 |
Саттон
|
|
2019-04-13 |
Барнет
|
1 - 2 |
Рексем
|
|
2019-04-06 |
Рексем
|
3 - 1 |
Брейнтрі
|
|
2019-03-30 |
Еббсфліт
|
4 - 2 |
Рексем
|
|
2019-03-23 |
Хартлпул
|
1 - 0 |
Рексем
|
|
2019-03-16 |
Рексем
|
1 - 0 |
Мейдстоун
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
7 |
6 |
3 |
| 50% |
8% |
42% |
|
58% |
50% |
25% |
Крю останні 12 матчі
|
2019-07-23 |
Бала Таун
|
2 - 5 |
Крю
|
|
2019-07-20 |
Крю
|
1 - 0 |
Бернлі
|
|
2019-07-13 |
Олтрінгем
|
0 - 6 |
Крю
|
|
2019-05-04 |
Грімсбі Таун
|
2 - 0 |
Крю
|
|
2019-04-27 |
Крю
|
4 - 3 |
Форест Грін
|
|
2019-04-22 |
Свіндон
|
1 - 2 |
Крю
|
|
2019-04-19 |
Крю
|
2 - 0 |
Йовіл
|
|
2019-04-13 |
Крю
|
3 - 0 |
Ноттс Каунті
|
|
2019-04-06 |
Порт Вейл
|
1 - 0 |
Крю
|
|
2019-03-30 |
Крю
|
1 - 3 |
Челтнем
|
|
2019-03-23 |
Менсфілд
|
1 - 2 |
Крю
|
|
2019-03-16 |
Крю
|
6 - 1 |
Кроулі Таун
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
0 |
3 |
|
10 |
8 |
5 |
| 75% |
0% |
25% |
|
83% |
67% |
42% |
Рексем наступні 6 матчі
|
2019-08-03 |
Рексем
|
- |
Барроу
|
|
2019-08-06 |
Борем Вуд
|
- |
Рексем
|
|
2019-08-10 |
Довер Атлетік
|
- |
Рексем
|
|
2019-08-13 |
Рексем
|
- |
Галіфакс
|
|
2019-08-18 |
Ноттс Каунті
|
- |
Рексем
|
|
2019-08-24 |
Рексем
|
- |
Барнет
|
Крю наступні 6 матчі
|
2019-08-03 |
Крю
|
- |
Плімут
|
|
2019-08-10 |
Олдем
|
- |
Крю
|
|
2019-08-13 |
Мідлсбро
|
- |
Крю
|
|
2019-08-17 |
Крю
|
- |
Волсолл
|
|
2019-08-20 |
Кроулі Таун
|
- |
Крю
|
|
2019-08-24 |
Ньюпорт
|
- |
Крю
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.50 |
3.60 |
2.30 |
| Ймовірність |
34% |
30% |
36% |
|
12 @ 1.25 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.53 |
1.44 |
| Ймовірність |
47% |
53% |
|
X2 @ 1.44 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.22 |
4.00 |
| Ймовірність |
|
76% |
24% |
|
Більше 1.5 @ 1.22 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.70 |
2.10 |
| Ймовірність |
|
55% |
45% |
|
Більше 2.5 @ 1.70 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.75 |
1.40 |
| Ймовірність |
|
34% |
66% |
|
Менше 3.5 @ 1.40 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.61 |
2.20 |
| Ймовірність |
|
59% |
41% |
|
Так @ 1.61 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-07-27 12:04. На даний момент можливі зміни!