Друга ліга - Англія
субота, 05.05.2018
15:00
15:00

Віком

Стівенедж
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Високий Вікомб |
| В гостях: | Стівендж |
| Відстань: | 48.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Адамс Парк |
| Вміщує: | 10 284 (5 000) |
| Розміри: | 102 x 65 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 4.50 | 5.50 | 1 | 1.16 | 2.29 | |||
| 51% | 24% | 25% | 1.61 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.70 | 2.10 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 72% | 28% | 52% | 48% | 35% | 65% |
Останні 11 прямі зустрічі
| 2017-12-09 | Стівенедж | 0 - 0 | Віком |
| 2017-02-11 | Стівенедж | 3 - 0 | Віком |
| 2016-09-17 | Віком | 1 - 0 | Стівенедж |
| 2016-03-12 | Віком | 1 - 0 | Стівенедж |
| 2015-10-17 | Стівенедж | 2 - 1 | Віком |
| 2015-02-28 | Віком | 2 - 2 | Стівенедж |
| 2014-08-23 | Стівенедж | 1 - 3 | Віком |
| 2012-03-31 | Стівенедж | 1 - 1 | Віком |
| 2011-12-31 | Віком | 0 - 1 | Стівенедж |
| 2011-03-12 | Віком | 0 - 1 | Стівенедж |
| 2010-10-02 | Стівенедж | 0 - 2 | Віком |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 4 | 6 | 4 | 2 | |
| 36% | 27% | 36% | 55% | 36% | 18% |
Віком останні 12 матчі
| 2018-04-28 | Честерфілд | 1 - 2 | Віком |
| 2018-04-21 | Віком | 0 - 4 | Аккрингтон |
| 2018-04-17 | Лінкольн | 0 - 0 | Віком |
| 2018-04-14 | Йовіл | 0 - 1 | Віком |
| 2018-04-02 | Віком | 2 - 1 | Грімсбі Таун |
| 2018-03-30 | Ноттс Каунті | 0 - 0 | Віком |
| 2018-03-24 | Віком | 0 - 0 | Порт Вейл |
| 2018-03-21 | Кроулі Таун | 2 - 3 | Віком |
| 2018-03-17 | Барнет | 0 - 2 | Віком |
| 2018-03-10 | Віком | 1 - 1 | Кембридж Юн. |
| 2018-02-27 | Віком | 0 - 1 | Ковентрі |
| 2018-02-24 | Віком | 2 - 4 | Моркем |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 5 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 42% | 25% |
Стівенедж останні 12 матчі
| 2018-04-28 | Стівенедж | 3 - 1 | Ексетер |
| 2018-04-20 | Ковентрі | 3 - 1 | Стівенедж |
| 2018-04-14 | Стівенедж | 0 - 2 | Кембридж Юн. |
| 2018-04-10 | Стівенедж | 1 - 1 | Менсфілд |
| 2018-04-07 | Ньюпорт | 0 - 1 | Стівенедж |
| 2018-04-02 | Стівенедж | 4 - 1 | Барнет |
| 2018-03-30 | Грімсбі Таун | 0 - 0 | Стівенедж |
| 2018-03-24 | Стівенедж | 0 - 1 | Колчестер |
| 2018-03-17 | Порт Вейл | 2 - 2 | Стівенедж |
| 2018-03-10 | Стівенедж | 2 - 2 | Крю |
| 2018-02-24 | Ноттс Каунті | 2 - 0 | Стівенедж |
| 2018-02-17 | Стівенедж | 4 - 1 | Йовіл |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 6 | 6 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 50% | 50% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Аккрингтон | 45 | +33 | 93 |
| 2 | Лутон | 45 | +48 | 87 |
| 3 | Віком | 45 | +18 | 81 |
| 4 | Ексетер | 45 | +9 | 77 |
| 5 | Ноттс Каунті | 45 | +23 | 76 |
| 6 | Ковентрі | 45 | +17 | 74 |
| 7 | Лінкольн | 45 | +16 | 74 |
| 8 | Менсфілд | 45 | +15 | 71 |
| 9 | Карлайл | 45 | +8 | 66 |
| 10 | Свіндон | 45 | -1 | 65 |
| 11 | Ньюпорт | 45 | -2 | 63 |
| 12 | Колчестер | 45 | +2 | 62 |
| 13 | Кембридж Юн. | 45 | -9 | 61 |
| 14 | Кроулі Таун | 45 | -8 | 58 |
| 15 | Стівенедж | 45 | -4 | 55 |
| 16 | Крю | 45 | -14 | 53 |
| 17 | Челтнем | 45 | -5 | 51 |
| 18 | Грімсбі Таун | 45 | -27 | 48 |
| 19 | Порт Вейл | 45 | -13 | 47 |
| 20 | Йовіл | 45 | -16 | 47 |
| 21 | Форест Грін | 45 | -20 | 47 |
| 22 | Моркем | 45 | -15 | 45 |
| 23 | Барнет | 45 | -22 | 43 |
| 24 | Честерфілд | 45 | -33 | 38 |
Хронологія матчів у лізі
| Віком | |
| Стівенедж | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Віком | Стівенедж |
|---|---|---|---|
| 1 | Аккрингтон | 0 - 4 | 3 - 2 |
| 2 | Лутон | 1 - 2 | 7 - 1 |
| 3 | Віком | - | |
| 4 | Ексетер | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 5 | Ноттс Каунті | 2 - 4 | 2 - 0 |
| 6 | Ковентрі | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 7 | Лінкольн | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 8 | Менсфілд | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 9 | Карлайл | 4 - 3 | 0 - 2 |
| 10 | Свіндон | 3 - 2 | 3 - 2 |
| 11 | Ньюпорт | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Колчестер | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Кембридж Юн. | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 14 | Кроулі Таун | 4 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | Стівенедж | - | |
| 16 | Крю | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 17 | Челтнем | 3 - 3 | 0 - 1 |
| 18 | Грімсбі Таун | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 19 | Порт Вейл | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 20 | Йовіл | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 21 | Форест Грін | 3 - 1 | 3 - 1 |
| 22 | Моркем | 2 - 4 | 1 - 1 |
| 23 | Барнет | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 24 | Честерфілд | 1 - 0 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Віком | Стівенедж | |
| Позиція | 3 | 15 |
| Очки | 81 | 55 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 19 |
| Очки | 38 | 19 |
Форма в лізі
| Віком | Стівенедж | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
23
12 10 |
14
13 18 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
5 6 |
5
4 13 |
Голи в лізі
| Віком | Стівенедж | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
78
60 |
60
64 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
42
35 |
18
37 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (540) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (1433) | |
| Голи за матч | 2.65 |
| Голи вдома за матч | 1.48 |
| Голи в гостях за матч | 1.17 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 73% |
| Більше 2.5 | 49% |
| Більше 3.5 | 29% |
Віком наступні 6 матчі
| 2018-07-14 | Віком | - | Вест Гем |
| 2018-07-17 | Віком | - | Брентфорд |
| 2018-08-04 | Віком | - | Блекпул |
| 2018-08-11 | Донкастер | - | Віком |
| 2018-08-14 | Віком | - | Нортгемптон |
| 2018-08-18 | Віком | - | Бристоль Роверс |
Стівенедж наступні 6 матчі
| 2018-07-24 | Стівенедж | - | Кристал Пелес |
| 2018-07-27 | Стівенедж | - | Вотфорд |
| 2018-08-04 | Стівенедж | - | Транмер |
| 2018-08-11 | Кроулі Таун | - | Стівенедж |
| 2018-08-14 | Норвіч | - | Стівенедж |
| 2018-08-18 | Стівенедж | - | Моркем |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 4.50 | 5.50 |
| Ймовірність | 51% | 24% | 25% |
| 1 @ 1.61 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 2.29 |
| Ймовірність | 66% | 34% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.10 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 1.44 | |
| Ймовірність | 35% | 65% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Так @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-05-05 12:01. На даний момент можливі зміни!