Національна ліга - Гватемала
неділя, 09.04.2023
03:00
03:00

Шелаху

Сінабахуль
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кетсалтенанго |
| В гостях: | Huehuetenango |
| Відстань: | 54.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Mario Camposeco |
| Вміщує: | 11 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 03:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 3.50 | 5.50 | 1 | 1.12 | 2.30 | |||
| 39% | 36% | 25% | 1.53 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.70 | 2.20 | 1.60 | 4.00 | 1.21 | ||||||
| 51% | 49% | 40% | 60% | 20% | 80% |
Останні 7 прямі зустрічі
| 2023-02-15 | Сінабахуль | 0 - 1 | Шелаху |
| 2022-11-06 | Сінабахуль | 0 - 2 | Шелаху |
| 2022-08-28 | Шелаху | 3 - 1 | Сінабахуль |
| 2011-03-06 | Шелаху | 1 - 1 | Сінабахуль |
| 2011-01-16 | Сінабахуль | 1 - 2 | Шелаху |
| 2010-11-11 | Сінабахуль | 1 - 0 | Шелаху |
| 2010-09-02 | Шелаху | 3 - 2 | Сінабахуль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | |
| 71% | 14% | 14% | 71% | 43% | 29% |
Шелаху останні 12 матчі
| 2023-04-05 | Мунісіпаль | 1 - 0 | Шелаху |
| 2023-04-02 | Шелаху | 6 - 1 | Ачуапа |
| 2023-03-23 | Шелаху | 0 - 0 | Деп. Мікско |
| 2023-03-19 | Істапа | 1 - 1 | Шелаху |
| 2023-03-12 | Шелаху | 1 - 0 | Санта Лучія |
| 2023-03-05 | Шелаху | 0 - 0 | Гуастатоя |
| 2023-03-02 | Комунікасьйонес | 0 - 0 | Шелаху |
| 2023-02-26 | Шелаху | 0 - 0 | Антігуа |
| 2023-02-22 | Кобан Імперіаль | 0 - 1 | Шелаху |
| 2023-02-19 | Шелаху | 2 - 1 | Малакатеко |
| 2023-02-15 | Сінабахуль | 0 - 1 | Шелаху |
| 2023-02-12 | Шелаху | 1 - 0 | Мунісіпаль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 3 | 2 | 1 | |
| 50% | 42% | 8% | 25% | 17% | 8% |
Сінабахуль останні 12 матчі
| 2023-04-06 | Сінабахуль | 0 - 0 | Деп. Мікско |
| 2023-04-02 | Істапа | 1 - 2 | Сінабахуль |
| 2023-03-27 | Сінабахуль | 5 - 2 | Санта Лучія |
| 2023-03-19 | Гуастатоя | 4 - 1 | Сінабахуль |
| 2023-03-09 | Сінабахуль | 2 - 1 | Комунікасьйонес |
| 2023-03-05 | Сінабахуль | 3 - 1 | Антігуа |
| 2023-03-01 | Кобан Імперіаль | 1 - 1 | Сінабахуль |
| 2023-02-26 | Сінабахуль | 1 - 1 | Малакатеко |
| 2023-02-22 | Ачуапа | 4 - 2 | Сінабахуль |
| 2023-02-18 | Мунісіпаль | 3 - 0 | Сінабахуль |
| 2023-02-15 | Сінабахуль | 0 - 1 | Шелаху |
| 2023-02-11 | Деп. Мікско | 2 - 2 | Сінабахуль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 8 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 67% | 42% |
Таблиця Національна ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шелаху | 16 | +13 | 32 |
| 2 | Комунікасьйонес | 14 | +12 | 27 |
| 3 | Гуастатоя | 15 | +12 | 26 |
| 4 | Сінабахуль | 16 | +1 | 26 |
| 5 | Деп. Мікско | 16 | +1 | 21 |
| 6 | Мунісіпаль | 13 | +3 | 19 |
| 7 | Антігуа | 15 | -1 | 19 |
| 8 | Істапа | 15 | -4 | 16 |
| 9 | Санта Лучія | 16 | -9 | 15 |
| 10 | Ачуапа | 16 | -20 | 15 |
| 11 | Малакатеко | 14 | -4 | 14 |
| 12 | Кобан Імперіаль | 14 | -4 | 13 |
Хронологія матчів у лізі
| Шелаху | |
| Сінабахуль | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Шелаху | Сінабахуль |
|---|---|---|---|
| 1 | Шелаху | - | |
| 2 | Комунікасьйонес | 0 - 0 | |
| 3 | Гуастатоя | 0 - 0 | 4 - 1 |
| 4 | Сінабахуль | - | |
| 5 | Деп. Мікско | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 6 | Мунісіпаль | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 7 | Антігуа | 0 - 0 | |
| 8 | Істапа | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 9 | Санта Лучія | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Ачуапа | 6 - 1 | 4 - 2 |
| 11 | Малакатеко | 2 - 1 | |
| 12 | Кобан Імперіаль | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Шелаху | Сінабахуль | |
| Позиція | 1 | 4 |
| Очки | 32 | 26 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 3 |
| Очки | 18 | 9 |
Форма в лізі
| Шелаху | Сінабахуль | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
5 2 |
7
5 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
3 0 |
2
3 3 |
Голи в лізі
| Шелаху | Сінабахуль | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
5 |
22
21 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
13
2 |
9
15 |
Загальна статистика для Національна ліга
| Матчі (90) | |
| Перемоги вдома | 53% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 17% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (213) | |
| Голи за матч | 2.37 |
| Голи вдома за матч | 1.61 |
| Голи в гостях за матч | 0.76 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 53% |
| Обидві Команди Заб'ють | 43% |
| Більше 1.5 | 59% |
| Більше 2.5 | 46% |
| Більше 3.5 | 24% |
Шелаху наступні 6 матчі
| 2023-04-16 | Малакатеко | - | Шелаху |
| 2023-04-20 | Шелаху | - | Кобан Імперіаль |
| 2023-04-23 | Антігуа | - | Шелаху |
| 2023-04-30 | Шелаху | - | Комунікасьйонес |
| 2023-05-07 | Гуастатоя | - | Шелаху |
| 2023-05-10 | Деп. Мікско | - | Шелаху |
Сінабахуль наступні 6 матчі
| 2023-04-17 | Сінабахуль | - | Мунісіпаль |
| 2023-04-20 | Сінабахуль | - | Ачуапа |
| 2023-04-23 | Малакатеко | - | Сінабахуль |
| 2023-05-01 | Сінабахуль | - | Кобан Імперіаль |
| 2023-05-07 | Антігуа | - | Сінабахуль |
| 2023-05-10 | Гуастатоя | - | Сінабахуль |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 3.50 | 5.50 |
| Ймовірність | 39% | 36% | 25% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.12 | 2.30 |
| Ймовірність | 61% | 39% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.70 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.60 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 2.5 @ 1.60 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.21 | |
| Ймовірність | 20% | 80% | |
| Менше 3.5 @ 1.21 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.55 | |
| Ймовірність | 39% | 61% | |
| Ні @ 1.55 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-09 00:06. На даний момент можливі зміни!