1. ліга - Росія
неділя, 20.11.2022
10:00
10:00

Єнісей

Аланія Владикавказ
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Красноярськ |
| В гостях: | Владикавказ |
| Відстань: | 3 674.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Центральний стадіон Красноярськ |
| Вміщує: | 22 500 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 10:00 (17:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.66 | 3.24 | 2.45 | 12 | 1.48 | 1.41 | |||
| 36% | 28% | 36% | 1.30 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.22 | 1.95 | 1.81 | 3.24 | 1.29 | ||||||
| 76% | 24% | 51% | 49% | 29% | 71% |
Останні 9 прямі зустрічі
| 2022-07-31 | Аланія Владикавказ | 1 - 1 | Єнісей |
| 2021-11-13 | Аланія Владикавказ | 1 - 2 | Єнісей |
| 2021-07-31 | Єнісей | 0 - 3 | Аланія Владикавказ |
| 2020-11-25 | Аланія Владикавказ | 3 - 0 | Єнісей |
| 2020-08-16 | Єнісей | 3 - 2 | Аланія Владикавказ |
| 2014-04-20 | Єнісей | 3 - 0 | Аланія Владикавказ |
| 2013-09-22 | Аланія Владикавказ | 2 - 1 | Єнісей |
| 2011-10-10 | Єнісей | 0 - 0 | Аланія Владикавказ |
| 2011-04-15 | Аланія Владикавказ | 4 - 0 | Єнісей |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 4 | 8 | 7 | 2 | |
| 33% | 22% | 44% | 89% | 78% | 22% |
Єнісей останні 12 матчі
| 2022-11-13 | Рубін Казань | 0 - 0 | Єнісей |
| 2022-11-06 | Єнісей | 2 - 1 | Кубань |
| 2022-10-29 | Нафтохімік | 1 - 1 | Єнісей |
| 2022-10-24 | Єнісей | 3 - 1 | Уфа |
| 2022-10-14 | Камаз | 1 - 0 | Єнісей |
| 2022-10-09 | Родіна | 0 - 2 | Єнісей |
| 2022-10-01 | Єнісей | 2 - 0 | Динамо Махачкала |
| 2022-09-25 | Балтика | 3 - 2 | Єнісей |
| 2022-09-18 | Єнісей | 0 - 0 | Акрон Тольятті |
| 2022-09-11 | Краснодар 2 | 1 - 2 | Єнісей |
| 2022-09-04 | Єнісей | 1 - 1 | СКА Хабаровськ |
| 2022-08-29 | Арсенал Тула | 2 - 2 | Єнісей |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 5 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 42% | 25% |
Аланія Владикавказ останні 12 матчі
| 2022-11-16 | Акрон Тольятті | 1 - 0 | Аланія Владикавказ |
| 2022-11-13 | Аланія Владикавказ | 1 - 3 | Родіна |
| 2022-11-06 | Балтика | 2 - 1 | Аланія Владикавказ |
| 2022-10-29 | Аланія Владикавказ | 3 - 3 | Акрон Тольятті |
| 2022-10-23 | Краснодар 2 | 0 - 3 | Аланія Владикавказ |
| 2022-10-16 | Аланія Владикавказ | 4 - 1 | СКА Хабаровськ |
| 2022-10-10 | Арсенал Тула | 0 - 2 | Аланія Владикавказ |
| 2022-10-01 | Аланія Владикавказ | 3 - 1 | Шинник Ярославль |
| 2022-09-25 | Волгар-Астрахань | 0 - 0 | Аланія Владикавказ |
| 2022-09-18 | Аланія Владикавказ | 1 - 0 | Велес Москва |
| 2022-09-11 | Аланія Владикавказ | 4 - 2 | Камаз |
| 2022-09-04 | Рубін Казань | 2 - 2 | Аланія Владикавказ |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 8 | 6 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 67% | 50% |
Таблиця 1. ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Балтика | 19 | +12 | 38 |
| 2 | Аланія Владикавказ | 18 | +15 | 35 |
| 3 | Рубін Казань | 18 | +10 | 31 |
| 4 | Арсенал Тула | 18 | +8 | 31 |
| 5 | Єнісей | 18 | +7 | 31 |
| 6 | СКА Хабаровськ | 18 | +12 | 29 |
| 7 | Камаз | 18 | +5 | 27 |
| 8 | Нафтохімік | 18 | +5 | 27 |
| 9 | Шинник Ярославль | 19 | 0 | 27 |
| 10 | Волгар-Астрахань | 18 | +2 | 26 |
| 11 | Динамо Махачкала | 18 | 0 | 25 |
| 12 | Акрон Тольятті | 18 | -6 | 20 |
| 13 | Родіна | 18 | -6 | 20 |
| 14 | Уфа | 18 | -10 | 18 |
| 15 | Кубань | 18 | -4 | 16 |
| 16 | Велес Москва | 18 | -17 | 16 |
| 17 | Волга Ульяновськ | 18 | -14 | 12 |
| 18 | Краснодар 2 | 18 | -19 | 12 |
Хронологія матчів у лізі
| Єнісей | |
| Аланія Владикавказ | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Єнісей | Аланія Владикавказ |
|---|---|---|---|
| 1 | Балтика | 2 - 1 | |
| 2 | Аланія Владикавказ | - | |
| 3 | Рубін Казань | 3 - 2 | 2 - 2 |
| 4 | Арсенал Тула | 0 - 2 | |
| 5 | Єнісей | - | |
| 6 | СКА Хабаровськ | 1 - 1 | |
| 7 | Камаз | ||
| 8 | Нафтохімік | ||
| 9 | Шинник Ярославль | 2 - 1 | |
| 10 | Волгар-Астрахань | 0 - 0 | |
| 11 | Динамо Махачкала | 2 - 0 | |
| 12 | Акрон Тольятті | 0 - 0 | |
| 13 | Родіна | 1 - 3 | |
| 14 | Уфа | 3 - 1 | 1 - 3 |
| 15 | Кубань | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 16 | Велес Москва | 2 - 1 | |
| 17 | Волга Ульяновськ | ||
| 18 | Краснодар 2 | 0 - 3 |
Позиція в лізі
| Єнісей | Аланія Владикавказ | |
| Позиція | 5 | 2 |
| Очки | 31 | 35 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 1 |
| Очки | 20 | 17 |
Форма в лізі
| Єнісей | Аланія Владикавказ | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
7 3 |
10
5 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
2 0 |
5
2 1 |
Голи в лізі
| Єнісей | Аланія Владикавказ | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
26
19 |
35
20 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
7 |
16
7 |
Загальна статистика для 1. ліга
| Матчі (163) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (383) | |
| Голи за матч | 2.35 |
| Голи вдома за матч | 1.28 |
| Голи в гостях за матч | 1.07 |
| Домашня команда забила в | 69% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 68% |
| Більше 2.5 | 45% |
| Більше 3.5 | 23% |
Єнісей наступні 6 матчі
| 2022-11-27 | Велес Москва | - | Єнісей |
| 2023-01-20 | Єнісей | - | Раднічкі 1923 |
| 2023-01-27 | Кизилжар | - | Єнісей |
| 2023-02-02 | Єнісей | - | Навбахор Наманган |
| 2023-02-06 | Динамо Москва | - | Єнісей |
| 2023-02-13 | Єнісей | - | Тобол |
Аланія Владикавказ наступні 6 матчі
| 2022-11-27 | Аланія Владикавказ | - | Уфа |
| 2023-01-23 | Аланія Владикавказ | - | Торпедо Москва |
| 2023-01-31 | Аланія Владикавказ | - | ЦСКА Москва |
| 2023-02-09 | Аланія Владикавказ | - | Кизилжар |
| 2023-03-05 | Нафтохімік | - | Аланія Владикавказ |
| 2023-03-13 | Аланія Владикавказ | - | Кубань |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.66 | 3.24 | 2.45 |
| Ймовірність | 36% | 28% | 36% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.48 | 1.41 |
| Ймовірність | 50% | 50% |
| X2 @ 1.41 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 3.22 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Більше 1.5 @ 1.29 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.81 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Більше 2.5 @ 1.95 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.24 | 1.29 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 3.5 @ 1.29 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 2.00 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Так @ 1.73 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-20 08:04. На даний момент можливі зміни!