1. ліга - Росія
субота, 09.11.2019
09:00
09:00

Єнісей

Хімки
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Красноярськ |
| В гостях: | Хімки |
| Відстань: | 3 356.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Центральний стадіон Красноярськ |
| Вміщує: | 22 500 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 09:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.50 | 3.50 | 1.60 | 2 | 2.25 | 1.12 | |||
| 13% | 37% | 50% | 1.60 | 21% | 79% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 67% | 33% | 45% | 55% | 23% | 77% |
Останні 10 прямі зустрічі
| 2019-07-24 | Хімки | 4 - 0 | Єнісей |
| 2018-04-28 | Хімки | 2 - 1 | Єнісей |
| 2017-10-07 | Єнісей | 4 - 1 | Хімки |
| 2017-04-08 | Хімки | 2 - 2 | Єнісей |
| 2016-09-10 | Єнісей | 3 - 0 | Хімки |
| 2013-04-23 | Єнісей | 2 - 1 | Хімки |
| 2012-09-21 | Хімки | 1 - 2 | Єнісей |
| 2012-05-21 | Хімки | 0 - 0 | Єнісей |
| 2011-11-04 | Єнісей | 0 - 2 | Хімки |
| 2011-06-24 | Хімки | 1 - 0 | Єнісей |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 4 | 8 | 7 | 3 | |
| 40% | 20% | 40% | 80% | 70% | 30% |
Єнісей останні 12 матчі
| 2019-11-03 | Ротор В. | 2 - 1 | Єнісей |
| 2019-10-27 | Єнісей | 0 - 2 | Чертаново М. |
| 2019-10-23 | Єнісей | 1 - 1 | Курськ |
| 2019-10-19 | Луч | 0 - 1 | Єнісей |
| 2019-10-12 | Єнісей | 1 - 1 | Армавір |
| 2019-10-05 | Нижній Новгород | 1 - 3 | Єнісей |
| 2019-09-29 | Єнісей | 2 - 1 | Мордовія |
| 2019-09-25 | Єнісей | 1 - 2 | Зеніт |
| 2019-09-20 | СКА Хабаровськ | 2 - 0 | Єнісей |
| 2019-09-14 | Єнісей | 2 - 2 | Балтика |
| 2019-09-07 | Факел Воронеж | 1 - 1 | Єнісей |
| 2019-09-03 | Тюмень | 0 - 1 | Єнісей |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 5 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 42% | 17% |
Хімки останні 12 матчі
| 2019-11-03 | Хімки | 2 - 1 | Текстильник |
| 2019-10-31 | Оренбург | 1 - 2 | Хімки |
| 2019-10-27 | Курськ | 0 - 3 | Хімки |
| 2019-10-23 | Хімки | 1 - 0 | Армавір |
| 2019-10-19 | Нижній Новгород | 1 - 0 | Хімки |
| 2019-10-12 | Хімки | 4 - 0 | Мордовія |
| 2019-10-05 | СКА Хабаровськ | 1 - 1 | Хімки |
| 2019-09-29 | Хімки | 0 - 1 | Балтика |
| 2019-09-25 | Хімки | 3 - 0 | Рубін Казань |
| 2019-09-21 | Факел Воронеж | 0 - 3 | Хімки |
| 2019-09-14 | Хімки | 1 - 0 | Чайка П. |
| 2019-09-08 | Торпедо Москва | 1 - 0 | Хімки |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 7 | 6 | 1 | |
| 67% | 8% | 25% | 58% | 50% | 8% |
Таблиця 1. ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Торпедо Москва | 21 | +19 | 50 |
| 2 | Хімки | 21 | +29 | 46 |
| 3 | Ротор В. | 21 | +15 | 44 |
| 4 | Чертаново М. | 21 | +13 | 41 |
| 5 | Нафтохімік | 21 | +9 | 36 |
| 6 | Томськ | 21 | +12 | 33 |
| 7 | Балтика | 21 | +9 | 33 |
| 8 | СКА Хабаровськ | 21 | +8 | 31 |
| 9 | Шинник Ярославль | 21 | +1 | 30 |
| 10 | Нижній Новгород | 21 | -2 | 28 |
| 11 | Чайка П. | 21 | -1 | 27 |
| 12 | Спартак Москва 2 | 21 | -2 | 23 |
| 13 | Краснодар 2 | 21 | -3 | 23 |
| 14 | Армавір | 21 | -6 | 21 |
| 15 | Курськ | 21 | -11 | 21 |
| 16 | Луч | 21 | -11 | 20 |
| 17 | Єнісей | 21 | -15 | 19 |
| 18 | Факел Воронеж | 21 | -23 | 15 |
| 19 | Мордовія | 21 | -19 | 14 |
| 20 | Текстильник | 21 | -22 | 14 |
Хронологія матчів у лізі
| Єнісей | |
| Хімки | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Єнісей | Хімки |
|---|---|---|---|
| 1 | Торпедо Москва | 1 - 0 | |
| 2 | Хімки | - | |
| 3 | Ротор В. | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 4 | Чертаново М. | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 5 | Нафтохімік | 2 - 2 | |
| 6 | Томськ | 0 - 0 | |
| 7 | Балтика | 2 - 2 | |
| 8 | СКА Хабаровськ | 1 - 1 | |
| 9 | Шинник Ярославль | 0 - 1 | |
| 10 | Нижній Новгород | 1 - 0 | |
| 11 | Чайка П. | 1 - 3 | |
| 12 | Спартак Москва 2 | ||
| 13 | Краснодар 2 | 0 - 1 | |
| 14 | Армавір | 1 - 1 | |
| 15 | Курськ | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 16 | Луч | 2 - 5 | |
| 17 | Єнісей | - | |
| 18 | Факел Воронеж | 0 - 3 | |
| 19 | Мордовія | 2 - 1 | |
| 20 | Текстильник | 1 - 4 |
Позиція в лізі
| Єнісей | Хімки | |
| Позиція | 17 | 2 |
| Очки | 19 | 46 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 19 | 4 |
| Очки | 7 | 19 |
Форма в лізі
| Єнісей | Хімки | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
7 10 |
14
4 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
4 4 |
5
4 2 |
Голи в лізі
| Єнісей | Хімки | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
17
32 |
40
11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
16 |
18
7 |
Загальна статистика для 1. ліга
| Матчі (210) | |
| Перемоги вдома | 38% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (502) | |
| Голи за матч | 2.39 |
| Голи вдома за матч | 1.23 |
| Голи в гостях за матч | 1.16 |
| Домашня команда забила в | 69% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 45% |
| Більше 3.5 | 21% |
Єнісей наступні 6 матчі
| 2019-11-13 | Краснодар 2 | - | Єнісей |
| 2019-11-17 | Єнісей | - | Томськ |
| 2019-11-23 | Нафтохімік | - | Єнісей |
| 2020-02-17 | Камаз | - | Єнісей |
| 2020-02-20 | Ротор В. | - | Єнісей |
| 2020-02-23 | Єнісей | - | Факел Воронеж |
Хімки наступні 6 матчі
| 2019-11-13 | Хімки | - | Ротор В. |
| 2019-11-17 | Хімки | - | Чертаново М. |
| 2019-11-23 | Краснодар 2 | - | Хімки |
| 2020-02-07 | Хімки | - | Валмієра |
| 2020-02-17 | Урал | - | Хімки |
| 2020-02-20 | Хімки | - | Факел Воронеж |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.50 | 3.50 | 1.60 |
| Ймовірність | 13% | 37% | 50% |
| 2 @ 1.60 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.12 |
| Ймовірність | 21% | 79% |
| X2 @ 1.12 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 67% | 33% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.61 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 2.5 @ 1.61 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.61 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Ні @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-09 08:06. На даний момент можливі зміни!