С.Ліга - Сінгапур

неділя, 14.04.2019
10:30
Янг Лайонс

Янг Лайонс

Гейланг Інтерн.

Гейланг Інтерн.

0 - 1
(0 - 0,  0 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Калланг
В гостях: Бедок
Відстань: 9.0 км
Час початку
Година: 10:30 (17:30 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
3.40 3.75 1.80 1 1.90 1.30
66% 5% 27% 3.40 72% 28%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.22 3.80 1.72 2.05 2.75 1.40
74% 26% 74% 26% 26% 74%

Останні 12 прямі зустрічі

2018-09-22 Гейланг Інтерн. 2 - 2 Янг Лайонс
2018-07-04 Янг Лайонс 1 - 3 Гейланг Інтерн.
2018-05-09 Гейланг Інтерн. 1 - 1 Янг Лайонс
2017-10-21 Янг Лайонс 0 - 4 Гейланг Інтерн.
2017-07-02 Гейланг Інтерн. 2 - 1 Янг Лайонс
2017-04-15 Янг Лайонс 0 - 2 Гейланг Інтерн.
2016-08-18 Янг Лайонс 0 - 2 Гейланг Інтерн.
2016-05-05 Гейланг Інтерн. 3 - 1 Янг Лайонс
2016-02-25 Янг Лайонс 0 - 2 Гейланг Інтерн.
2015-11-06 Янг Лайонс 2 - 2 Гейланг Інтерн.
2015-10-04 Янг Лайонс 2 - 3 Гейланг Інтерн.
2015-08-20 Гейланг Інтерн. 1 - 3 Янг Лайонс
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
1 3 8 12 8 7
8% 25% 67% 100% 67% 58%

Янг Лайонс останні 12 матчі

2019-04-06 Лайон Сіті 2 - 1 Янг Лайонс
2019-03-31 Янг Лайонс 2 - 1 Хуганг Юнайтед
2019-03-02 Янг Лайонс 1 - 4 Балестьєр Халса
2018-10-09 Бруней ДПММ 3 - 1 Янг Лайонс
2018-09-22 Гейланг Інтерн. 2 - 2 Янг Лайонс
2018-09-15 Янг Лайонс 1 - 3 FC Jurong
2018-08-15 Янг Лайонс 1 - 1 Бруней ДПММ
2018-08-12 Балестьєр Халса 1 - 0 Янг Лайонс
2018-08-01 Янг Лайонс 2 - 1 Тампінес Ровeрс
2018-07-22 Ворріорз ФК 1 - 0 Янг Лайонс
2018-07-18 FC Jurong 5 - 1 Янг Лайонс
2018-07-14 Янг Лайонс 3 - 0 Хуганг Юнайтед
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 10 9 5
25% 17% 58% 83% 75% 42%

Гейланг Інтерн. останні 12 матчі

2019-04-05 Гейланг Інтерн. 5 - 2 Ворріорз ФК
2019-03-31 Балестьєр Халса 3 - 0 Гейланг Інтерн.
2019-03-16 Гейланг Інтерн. 0 - 1 Тампінес Ровeрс
2019-03-09 Бруней ДПММ 3 - 0 Гейланг Інтерн.
2019-03-02 Гейланг Інтерн. 1 - 0 FC Jurong
2018-09-29 Хуганг Юнайтед 1 - 1 Гейланг Інтерн.
2018-09-22 Гейланг Інтерн. 2 - 2 Янг Лайонс
2018-09-01 Балестьєр Халса 1 - 0 Гейланг Інтерн.
2018-08-29 Гейланг Інтерн. 0 - 0 Балестьєр Халса
2018-08-18 FC Jurong 4 - 0 Гейланг Інтерн.
2018-08-15 Гейланг Інтерн. 1 - 5 Лайон Сіті
2018-08-11 Бруней ДПММ 2 - 2 Гейланг Інтерн.
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 8 7 5
17% 33% 50% 67% 58% 42%
Реклама

Таблиця С.Ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Бруней ДПММ 5 4 1 0 13 2 +11 13
2 Тампінес Ровeрс 5 3 1 1 12 4 +8 10
3 Хуганг Юнайтед 5 3 0 2 9 8 +1 9
4 FC Jurong 5 2 2 1 4 3 +1 8
5 Балестьєр Халса 6 2 1 3 9 11 -2 7
6 Лайон Сіті 6 2 1 3 6 8 -2 7
7 Гейланг Інтерн. 5 2 0 3 6 9 -3 6
8 Янг Лайонс 3 1 0 2 4 7 -3 3
9 Ворріорз ФК 4 0 0 4 4 15 -11 0

Хронологія матчів у лізі

Янг Лайонс    
Гейланг Інтерн.      
Вдома    
В гостях      

Матчі вдома/в гостях

М Команда Янг Лайонс Гейланг Інтерн.
1 Бруней ДПММ   3 - 0
2 Тампінес Ровeрс    
3 Хуганг Юнайтед 2 - 1  
4 FC Jurong    
5 Балестьєр Халса 1 - 4 3 - 0
6 Лайон Сіті    
7 Гейланг Інтерн.   -
8 Янг Лайонс -  
9 Ворріорз ФК    

Позиція в лізі

  Янг Лайонс Гейланг Інтерн.
Позиція 8 7
Очки 3 6
  Вдома В гостях
Позиція 7 8
Очки 3 0

Форма в лізі

  Янг Лайонс Гейланг Інтерн.
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
0  
2   
2   
0  
3    
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
0  
1  
0  
0  
2   

Голи в лізі

  Янг Лайонс Гейланг Інтерн.
Забиті голи
Пропущені голи
4     
7        
6       
9          
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
3    
5      
0   
6       

Загальна статистика для С.Ліга

Матчі   (22)
Перемоги вдома 50%
Нічиї 14%
Перемоги в гостях 36%
Зіграні матчі 100%
Голи   (67)
Голи за матч 3.05
Голи вдома за матч 1.59
Голи в гостях за матч 1.45
Домашня команда забила в 68%
Команда гостей забила в 68%
Обидві Команди Заб'ють 50%
Більше 1.5 64%
Більше 2.5 64%
Більше 3.5 27%

Янг Лайонс наступні 6 матчі

2019-04-21 FC Jurong - Янг Лайонс
2019-04-24 Бруней ДПММ - Янг Лайонс
2019-05-03 Балестьєр Халса - Янг Лайонс
2019-05-11 Янг Лайонс - Ворріорз ФК
2019-05-17 Ворріорз ФК - Янг Лайонс
2019-05-29 Тампінес Ровeрс - Янг Лайонс

Гейланг Інтерн. наступні 6 матчі

2019-04-20 Хуганг Юнайтед - Гейланг Інтерн.
2019-04-24 Лайон Сіті - Гейланг Інтерн.
2019-05-05 FC Jurong - Гейланг Інтерн.
2019-05-11 Гейланг Інтерн. - Бруней ДПММ
2019-05-25 Тампінес Ровeрс - Гейланг Інтерн.
2019-06-16 Гейланг Інтерн. - Балестьєр Халса

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 3.40 3.75 1.80
Ймовірність 66% 5% 27%
1 @ 3.40
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.90 1.30
Ймовірність 72% 28%
1X @ 1.90
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.22 3.80
Ймовірність   74% 26%
Більше 1.5 @ 1.22
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.72 2.05
Ймовірність   74% 26%
Більше 2.5 @ 1.72
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.75 1.40
Ймовірність   26% 74%
Менше 3.5 @ 1.40
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.70 2.05
Ймовірність   56% 44%
Так @ 1.70

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-04-14 08:02. На даний момент можливі зміни!