Челлендж-ліга - Швейцарія

субота, 31.07.2021
17:00
Івердон

Івердон

Лозанна Уші

Лозанна Уші

1 - 3
(0 - 0,  1 - 3)
Інформація
Місто
Вдома: Івердон-ле-Бен
В гостях: Лозанна
Відстань: 29.2 км
Час початку
Година: 17:00 (18:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.01 3.68 3.50 12 1.31 1.71
38% 31% 31% 1.26 60% 40%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.23 3.83 1.74 2.03 2.77 1.40
66% 34% 16% 84% 16% 84%

Останні 1 прямі зустрічі

2021-07-10 Лозанна Уші 0 - 3 Івердон

Івердон останні 12 матчі

2021-07-16 Івердон 1 - 3 Сошо
2021-07-10 Лозанна Уші 0 - 3 Івердон
2021-07-07 Івердон 1 - 0 Серветт
2020-01-18 Сьон 1 - 1 Івердон
2019-08-18 Івердон 1 - 2 Ксамакс
2019-07-16 Івердон 2 - 3 Гренобль
2019-07-02 Ксамакс 2 - 1 Івердон
2019-01-23 Ксамакс 3 - 0 Івердон
2018-08-19 Івердон 0 - 1 Ксамакс
2018-06-30 Сьон 1 - 0 Івердон
2016-08-13 Івердон 1 - 4 Вінтертур
2011-10-15 Івердон 1 - 3 Серветт
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 1 9 9 8 4
17% 8% 75% 75% 67% 33%

Лозанна Уші останні 12 матчі

2021-07-23 Лозанна Уші 1 - 1 Вінтертур
2021-07-16 Лозанна 4 - 0 Лозанна Уші
2021-07-10 Лозанна Уші 0 - 3 Івердон
2021-07-03 Тун 3 - 0 Лозанна Уші
2021-05-20 Арау 0 - 3 Лозанна Уші
2021-05-14 Лозанна Уші 3 - 0 Віль
2021-05-10 Лозанна Уші 1 - 1 Ксамакс
2021-05-07 Грассхопперс 1 - 2 Лозанна Уші
2021-04-30 Лозанна Уші 1 - 2 Крінс
2021-04-23 К'яссо 2 - 1 Лозанна Уші
2021-04-20 Лозанна Уші 2 - 1 Шаффхаузен
2021-04-16 Вінтертур 1 - 1 Лозанна Уші
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 12 9 1
33% 25% 42% 100% 75% 8%
Реклама

Таблиця Челлендж-ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Вінтертур 2 1 1 0 4 2 +2 4
2 Вадуц 1 1 0 0 3 2 +1 3
3 Крінс 1 0 1 0 1 1 0 1
3 Лозанна Уші 1 0 1 0 1 1 0 1
3 Шаффхаузен 1 0 1 0 1 1 0 1
6 Віль 2 0 0 2 3 6 -3 0
7 Арау 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Івердон 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Ксамакс 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Тун 0 0 0 0 0 0 0 0

Хронологія матчів у лізі

Івердон
Лозанна Уші  
Вдома
В гостях  

Позиція в лізі

  Івердон Лозанна Уші
Позиція 7 3
Очки 0 1
  Вдома В гостях
Позиція 5 5
Очки 0 0

Форма в лізі

  Івердон Лозанна Уші
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
0  
0  
0  
1  
0  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
0  
0  
0  
0  
0  

Голи в лізі

  Івердон Лозанна Уші
Забиті голи
Пропущені голи
0   
0   
1   
1   
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
0   
0   
0   
0   

Загальна статистика для Челлендж-ліга

Матчі   (4)
Перемоги вдома 25%
Нічиї 50%
Перемоги в гостях 25%
Зіграні матчі 100%
Голи   (13)
Голи за матч 3.25
Голи вдома за матч 1.75
Голи в гостях за матч 1.50
Домашня команда забила в 100%
Команда гостей забила в 100%
Обидві Команди Заб'ють 100%
Більше 1.5 100%
Більше 2.5 50%
Більше 3.5 50%

Івердон наступні 6 матчі

2021-08-03 Тун - Івердон
2021-08-07 Віль - Івердон
2021-08-21 Івердон - Ксамакс
2021-08-29 Шаффхаузен - Івердон
2021-09-10 Івердон - Арау
2021-09-17 Івердон - Віль

Лозанна Уші наступні 6 матчі

2021-08-08 Лозанна Уші - Вадуц
2021-08-14 Рапперсвіль - Лозанна Уші
2021-08-21 Арау - Лозанна Уші
2021-08-27 Тун - Лозанна Уші
2021-09-10 Лозанна Уші - Шаффхаузен
2021-09-14 Тун - Лозанна Уші

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.01 3.68 3.50
Ймовірність 38% 31% 31%
12 @ 1.26
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.31 1.71
Ймовірність 60% 40%
1X @ 1.31
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.23 3.83
Ймовірність   66% 34%
Більше 1.5 @ 1.23
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.74 2.03
Ймовірність   16% 84%
Менше 2.5 @ 2.03
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.77 1.40
Ймовірність   16% 84%
Менше 3.5 @ 1.40
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.65 2.14
Ймовірність   66% 34%
Так @ 1.65

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-07-31 16:02. На даний момент можливі зміни!