Екстракляса - Польща

субота, 21.11.2020
16:30
Заглембє

Заглембє

Сталь Мелець

Сталь Мелець

2 - 2
(2 - 1,  0 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Любін
В гостях: Мелець
Відстань: 386.6 км
Стадіон
Стадіон: Стадіон Заглембє Любін
Вміщує: 16 068
Розміри: 105 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 16:30 (17:30 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.53 4.20 5.50 1 1.14 2.37
53% 36% 11% 1.53 82% 18%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.22 4.00 1.73 2.09 2.75 1.40
74% 26% 46% 54% 21% 79%

Прямі зустрічі

Немає даних у системі

Заглембє останні 12 матчі

2020-10-23 Заглембє 1 - 1 Лехія Гданськ
2020-10-18 Легія 2 - 1 Заглембє
2020-10-03 Заглембє 2 - 0 Гурнік Забже
2020-09-26 Ягеллонія 0 - 1 Заглембє
2020-09-20 Заглембє 1 - 1 Краковія
2020-09-14 Ракув 2 - 1 Заглембє
2020-09-04 Заглембє 1 - 1 Хробри Глогув
2020-08-28 Заглембє 1 - 0 Варта Познань
2020-08-21 Заглембє 2 - 1 Лех Познань
2020-08-07 Погонь Щецін 1 - 0 Заглембє
2020-07-18 Гурнік Забже 0 - 2 Заглембє
2020-07-14 Заглембє 3 - 1 Вісла Краків
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 9 4 1
50% 25% 25% 75% 33% 8%

Сталь Мелець останні 12 матчі

2020-11-07 Сталь Мелець 0 - 1 Варта Познань
2020-10-25 Ракув 2 - 1 Сталь Мелець
2020-10-18 Сталь Мелець 0 - 6 Вісла Краків
2020-10-03 Подбескідзє 1 - 0 Сталь Мелець
2020-09-28 Сталь Мелець 3 - 2 П'яст Глівіце
2020-09-19 Лехія Гданськ 4 - 2 Сталь Мелець
2020-09-12 Краковія 1 - 1 Сталь Мелець
2020-09-05 Сталь Мелець 0 - 2 Вісла Краків
2020-08-28 Сталь Мелець 0 - 2 Гурнік Забже
2020-08-23 Плоцьк 1 - 1 Сталь Мелець
2020-08-05 Сталь Мелець 2 - 4 Вісла Краків
2020-07-25 Сталь Мелець 4 - 1 Хойнічанка
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 2 8 10 6 5
17% 17% 67% 83% 50% 42%
Реклама

Таблиця Екстракляса

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Ракув 9 6 2 1 20 9 +11 20
2 Легія 9 6 1 2 14 9 +5 19
3 Гурнік Забже 10 5 2 3 15 10 +5 17
4 Лехія Гданськ 9 5 1 3 17 13 +4 16
5 Погонь Щецін 8 4 3 1 10 5 +5 15
6 Шльонск Вроцлав 10 4 2 4 15 12 +3 14
7 Заглембє 8 4 2 2 10 7 +3 14
8 Ягеллонія 9 3 2 4 9 13 -4 11
9 Вісла Краків 9 2 4 3 14 12 +2 10
10 Варта Познань 9 3 1 5 6 9 -3 10
11 Краковія 9 3 5 1 14 12 +2 9
12 Лех Познань 8 2 3 3 14 13 +1 9
13 Плоцьк 8 2 3 3 10 12 -2 9
14 Подбескідзє 9 1 3 5 10 22 -12 6
15 П'яст Глівіце 9 1 2 6 7 15 -8 5
16 Сталь Мелець 9 1 2 6 8 20 -12 5

Хронологія матчів у лізі

Заглембє         
Сталь Мелець          
Вдома         
В гостях          

Матчі вдома/в гостях

М Команда Заглембє Сталь Мелець
1 Ракув   2 - 1
2 Легія    
3 Гурнік Забже 2 - 0  
4 Лехія Гданськ 1 - 1 4 - 2
5 Погонь Щецін    
6 Шльонск Вроцлав    
7 Заглембє -  
8 Ягеллонія    
9 Вісла Краків    
10 Варта Познань 1 - 0  
11 Краковія 1 - 1 1 - 1
12 Лех Познань 2 - 1  
13 Плоцьк   1 - 1
14 Подбескідзє   1 - 0
15 П'яст Глівіце    
16 Сталь Мелець   -

Позиція в лізі

  Заглембє Сталь Мелець
Позиція 7 16
Очки 14 5
  Вдома В гостях
Позиція 3 15
Очки 11 2

Форма в лізі

  Заглембє Сталь Мелець
Перемоги
Нічиї
Поразки
4     
2   
2   
1  
2   
6       
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
2   
0  
0  
2   
3    

Голи в лізі

  Заглембє Сталь Мелець
Забиті голи
Пропущені голи
10           
7        
8         
20                     
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
7        
3    
5      
9          

Загальна статистика для Екстракляса

Матчі   (71)
Перемоги вдома 39%
Нічиї 27%
Перемоги в гостях 34%
Зіграні матчі 100%
Голи   (193)
Голи за матч 2.72
Голи вдома за матч 1.37
Голи в гостях за матч 1.35
Домашня команда забила в 76%
Команда гостей забила в 73%
Обидві Команди Заб'ють 56%
Більше 1.5 72%
Більше 2.5 58%
Більше 3.5 32%

Заглембє наступні 6 матчі

2020-11-24 Подбескідзє - Заглембє
2020-11-28 Вісла Краків - Заглембє
2020-12-01 Подбескідзє - Заглембє
2020-12-06 П'яст Глівіце - Заглембє
2020-12-11 Заглембє - Шльонск Вроцлав
2020-12-19 Погонь Щецін - Заглембє

Сталь Мелець наступні 6 матчі

2020-11-28 Сталь Мелець - Ягеллонія
2020-12-02 Сталь Мелець - П'яст Глівіце
2020-12-07 Погонь Щецін - Сталь Мелець
2020-12-13 Сталь Мелець - Лех Познань
2020-12-18 Легія - Сталь Мелець
2021-01-13 Сталь Мелець - ЦСКА Софія

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.53 4.20 5.50
Ймовірність 53% 36% 11%
1 @ 1.53
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.14 2.37
Ймовірність 82% 18%
1X @ 1.14
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.22 4.00
Ймовірність   74% 26%
Більше 1.5 @ 1.22
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.73 2.09
Ймовірність   46% 54%
Менше 2.5 @ 2.09
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.75 1.40
Ймовірність   21% 79%
Менше 3.5 @ 1.40
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.80 1.95
Ймовірність   58% 42%
Так @ 1.80

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2020-11-21 12:03. На даний момент можливі зміни!