Перша ліга - Польща
середа, 10.08.2022
17:00
17:00

Заглембє Сосн.

Тихи
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сосновець |
| В гостях: | Тихий |
| Відстань: | 20.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Zaglebiowski Park Sportowy |
| Вміщує: | 11 600 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.30 | 2.70 | 1 | 1.40 | 1.53 | |||
| 48% | 26% | 26% | 2.30 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.98 | 1.88 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 73% | 27% | 55% | 45% | 42% | 58% |
Останні 11 прямі зустрічі
| 2022-03-11 | Тихи | 2 - 1 | Заглембє Сосн. |
| 2021-08-29 | Заглембє Сосн. | 1 - 2 | Тихи |
| 2021-03-07 | Тихи | 3 - 1 | Заглембє Сосн. |
| 2020-09-06 | Заглембє Сосн. | 3 - 0 | Тихи |
| 2020-06-04 | Тихи | 1 - 1 | Заглембє Сосн. |
| 2019-08-25 | Заглембє Сосн. | 1 - 2 | Тихи |
| 2019-06-29 | Заглембє Сосн. | 1 - 4 | Тихи |
| 2018-06-03 | Заглембє Сосн. | 0 - 2 | Тихи |
| 2017-11-12 | Тихи | 1 - 1 | Заглембє Сосн. |
| 2017-06-04 | Заглембє Сосн. | 2 - 1 | Тихи |
| 2016-11-23 | Тихи | 3 - 0 | Заглембє Сосн. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 7 | 11 | 8 | 2 | |
| 18% | 18% | 64% | 100% | 73% | 18% |
Заглембє Сосн. останні 12 матчі
| 2022-08-06 | ГКС Катовіце | 3 - 1 | Заглембє Сосн. |
| 2022-07-29 | Одра Ополє | 1 - 4 | Заглембє Сосн. |
| 2022-07-23 | Арка Гдиня | 0 - 0 | Заглембє Сосн. |
| 2022-07-18 | Заглембє Сосн. | 2 - 1 | Ресовія Ряшів |
| 2022-07-09 | Заглембє Сосн. | 2 - 2 | Тржінец |
| 2022-06-25 | Заглембє Сосн. | 0 - 1 | Подбескідзє |
| 2022-06-22 | ГКС Катовіце | 2 - 3 | Заглембє Сосн. |
| 2022-05-22 | Хробри Глогув | 4 - 0 | Заглембє Сосн. |
| 2022-05-14 | Заглембє Сосн. | 0 - 0 | Стоміл Ольштин |
| 2022-05-09 | Заглембє Сосн. | 3 - 3 | Сандеція Нови С. |
| 2022-05-01 | Подбескідзє | 0 - 2 | Заглембє Сосн. |
| 2022-04-26 | Заглембє Сосн. | 1 - 2 | Легніца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 8 | 6 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 67% | 50% |
Тихи останні 12 матчі
| 2022-08-07 | Тихи | 1 - 4 | Подбескідзє |
| 2022-08-01 | Термаліца | 0 - 2 | Тихи |
| 2022-07-24 | Тихи | 0 - 1 | ЛКС Лодзь |
| 2022-07-16 | Хойнічанка | 2 - 2 | Тихи |
| 2022-07-09 | Тихи | 0 - 0 | ГКС Катовіце |
| 2022-07-02 | Тихи | 4 - 1 | Скра |
| 2022-06-25 | Відзев Лодзь | 1 - 1 | Тихи |
| 2022-06-18 | Шльонск Вроцлав | 3 - 1 | Тихи |
| 2022-05-22 | Тихи | 1 - 1 | Корона Кєльце |
| 2022-05-14 | ГКС Ястшембє | 3 - 2 | Тихи |
| 2022-05-07 | Тихи | 3 - 1 | Пуща |
| 2022-05-02 | Скра | 1 - 0 | Тихи |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 6 | 6 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 50% | 50% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вісла Краків | 5 | +5 | 13 |
| 2 | Рух Хожув | 4 | +5 | 10 |
| 3 | Подбескідзє | 4 | +4 | 9 |
| 4 | ЛКС Лодзь | 4 | +1 | 9 |
| 4 | Пуща | 4 | +1 | 9 |
| 6 | ГКС Катовіце | 5 | +2 | 7 |
| 7 | Заглембє Сосн. | 4 | +2 | 7 |
| 8 | Термаліца | 4 | +1 | 7 |
| 9 | Арка Гдиня | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Сталь Ряшів | 4 | -1 | 4 |
| 10 | Хробри Глогув | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Скра | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Тихи | 4 | -2 | 4 |
| 14 | Сандеція Нови С. | 5 | -2 | 4 |
| 15 | Одра Ополє | 5 | -4 | 3 |
| 16 | Гурнік Ленчна | 4 | -2 | 2 |
| 17 | Ресовія Ряшів | 4 | -3 | 2 |
| 18 | Хойнічанка | 4 | -5 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Заглембє Сосн. | |
| Тихи | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Заглембє Сосн. | Тихи |
|---|---|---|---|
| 1 | Вісла Краків | ||
| 2 | Рух Хожув | ||
| 3 | Подбескідзє | ||
| 4 | ЛКС Лодзь | ||
| 4 | Пуща | ||
| 6 | ГКС Катовіце | ||
| 7 | Заглембє Сосн. | - | |
| 8 | Термаліца | 0 - 2 | |
| 9 | Арка Гдиня | ||
| 10 | Сталь Ряшів | ||
| 10 | Хробри Глогув | ||
| 12 | Скра | ||
| 13 | Тихи | - | |
| 14 | Сандеція Нови С. | ||
| 15 | Одра Ополє | ||
| 16 | Гурнік Ленчна | ||
| 17 | Ресовія Ряшів | 2 - 1 | |
| 18 | Хойнічанка | 2 - 2 |
Позиція в лізі
| Заглембє Сосн. | Тихи | |
| Позиція | 7 | 13 |
| Очки | 7 | 4 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 7 |
| Очки | 3 | 4 |
Форма в лізі
| Заглембє Сосн. | Тихи | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 1 |
1
1 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
1
1 0 |
Голи в лізі
| Заглембє Сосн. | Тихи | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
5 |
5
7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
1 |
4
2 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (38) | |
| Перемоги вдома | 37% |
| Нічиї | 26% |
| Перемоги в гостях | 37% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (98) | |
| Голи за матч | 2.58 |
| Голи вдома за матч | 1.21 |
| Голи в гостях за матч | 1.37 |
| Домашня команда забила в | 66% |
| Команда гостей забила в | 74% |
| Обидві Команди Заб'ють | 50% |
| Більше 1.5 | 71% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 26% |
Заглембє Сосн. наступні 6 матчі
| 2022-08-13 | Скра | - | Заглембє Сосн. |
| 2022-08-21 | Заглембє Сосн. | - | Хробри Глогув |
| 2022-08-26 | Пуща | - | Заглембє Сосн. |
| 2022-09-02 | Заглембє Сосн. | - | Сталь Ряшів |
| 2022-09-09 | Рух Хожув | - | Заглембє Сосн. |
| 2022-09-18 | Заглембє Сосн. | - | Хойнічанка |
Тихи наступні 6 матчі
| 2022-08-13 | Тихи | - | Вісла Краків |
| 2022-08-22 | Сандеція Нови С. | - | Тихи |
| 2022-08-28 | Тихи | - | Ресовія Ряшів |
| 2022-08-31 | Zawisza Bydgoszcz | - | Тихи |
| 2022-09-04 | Арка Гдиня | - | Тихи |
| 2022-09-09 | Тихи | - | Одра Ополє |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 3.30 | 2.70 |
| Ймовірність | 48% | 26% | 26% |
| 1 @ 2.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.53 |
| Ймовірність | 64% | 36% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.98 | 1.88 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 2.5 @ 1.98 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.30 | |
| Ймовірність | 42% | 58% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Так @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-10 16:02. На даний момент можливі зміни!