Перша ліга - Польща
субота, 03.08.2019
17:00
17:00

Заглембє Сосн.

Ол. Грудзьондз
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сосновець |
| В гостях: | Грудзядзь |
| Відстань: | 356.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Zaglebiowski Park Sportowy |
| Вміщує: | 11 600 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.25 | 4.00 | 1X | 1.20 | 1.80 | |||
| 38% | 32% | 30% | 1.20 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 89% | 11% | 48% | 52% | 35% | 65% |
Останні 7 прямі зустрічі
| 2018-09-27 | Ол. Грудзьондз | 0 - 0 | Заглембє Сосн. |
| 2017-11-18 | Ол. Грудзьондз | 0 - 1 | Заглембє Сосн. |
| 2017-07-29 | Заглембє Сосн. | 0 - 1 | Ол. Грудзьондз |
| 2017-04-22 | Ол. Грудзьондз | 3 - 1 | Заглембє Сосн. |
| 2016-09-24 | Заглембє Сосн. | 3 - 5 | Ол. Грудзьондз |
| 2016-04-23 | Ол. Грудзьондз | 4 - 2 | Заглембє Сосн. |
| 2015-09-25 | Заглембє Сосн. | 0 - 0 | Ол. Грудзьондз |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 4 | 3 | 3 | 3 | |
| 14% | 29% | 57% | 43% | 43% | 43% |
Заглембє Сосн. останні 12 матчі
| 2019-07-27 | Заглембє Сосн. | 1 - 1 | Подбескідзє |
| 2019-07-12 | Заглембє Сосн. | 0 - 2 | Ракув |
| 2019-07-03 | Заглембє Сосн. | 2 - 1 | Тржінец |
| 2019-06-29 | Заглембє Сосн. | 1 - 4 | Тихи |
| 2019-06-23 | Дун. Стреда | 3 - 2 | Заглембє Сосн. |
| 2019-05-18 | Плоцьк | 0 - 0 | Заглембє Сосн. |
| 2019-05-14 | Заглембє Сосн. | 2 - 4 | Корона Кєльце |
| 2019-05-10 | Арка Гдиня | 2 - 0 | Заглембє Сосн. |
| 2019-05-05 | Заглембє Сосн. | 2 - 4 | Шльонск Вроцлав |
| 2019-04-29 | Гурнік Забже | 4 - 0 | Заглембє Сосн. |
| 2019-04-25 | Заглембє Сосн. | 2 - 1 | Вісла Краків |
| 2019-04-22 | Легніца | 2 - 2 | Заглембє Сосн. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 11 | 8 | 6 | |
| 17% | 25% | 58% | 92% | 67% | 50% |
Ол. Грудзьондз останні 12 матчі
| 2019-07-26 | Ол. Грудзьондз | 5 - 0 | Хробри Глогув |
| 2019-07-13 | Подбескідзє | 2 - 2 | Ол. Грудзьондз |
| 2019-07-10 | Варта Познань | 0 - 2 | Ол. Грудзьондз |
| 2019-07-05 | Плоцьк | 3 - 1 | Ол. Грудзьондз |
| 2018-10-31 | Ол. Грудзьондз | 2 - 7 | Плоцьк |
| 2018-09-27 | Ол. Грудзьондз | 0 - 0 | Заглембє Сосн. |
| 2018-06-02 | Одра Ополє | 1 - 0 | Ол. Грудзьондз |
| 2018-05-27 | Ол. Грудзьондз | 1 - 1 | ГКС Катовіце |
| 2018-05-19 | Ракув | 0 - 0 | Ол. Грудзьондз |
| 2018-05-12 | Ол. Грудзьондз | 0 - 0 | Пуща |
| 2018-05-09 | Легніца | 2 - 1 | Ол. Грудзьондз |
| 2018-05-05 | Ол. Грудзьондз | 4 - 2 | Погонь Сєдльце |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 6 | 5 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 50% | 42% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Термаліца | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Сталь Мелець | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Легніца | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Пуща | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Ол. Грудзьондз | 1 | +5 | 3 |
| 6 | ГКС Белхатув | 1 | +3 | 3 |
| 7 | Радомяк Радом | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Сувалкі | 2 | 0 | 2 |
| 9 | Заглембє Сосн. | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Подбескідзє | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Хойнічанка | 1 | 0 | 1 |
| 12 | ГКС Ястшембє | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Одра Ополє | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Варта Познань | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Тихи | 1 | -1 | 0 |
| 16 | Стоміл Ольштин | 1 | -3 | 0 |
| 17 | Сандеція Нови С. | 2 | -4 | 0 |
| 18 | Хробри Глогув | 2 | -6 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Заглембє Сосн. | |
| Ол. Грудзьондз | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Заглембє Сосн. | Ол. Грудзьондз |
|---|---|---|---|
| 1 | Термаліца | ||
| 2 | Сталь Мелець | ||
| 3 | Легніца | ||
| 4 | Пуща | ||
| 5 | Ол. Грудзьондз | - | |
| 6 | ГКС Белхатув | ||
| 7 | Радомяк Радом | ||
| 8 | Сувалкі | ||
| 9 | Заглембє Сосн. | - | |
| 9 | Подбескідзє | 1 - 1 | |
| 9 | Хойнічанка | ||
| 12 | ГКС Ястшембє | ||
| 13 | Одра Ополє | ||
| 14 | Варта Познань | ||
| 14 | Тихи | ||
| 16 | Стоміл Ольштин | ||
| 17 | Сандеція Нови С. | ||
| 18 | Хробри Глогув |
Позиція в лізі
| Заглембє Сосн. | Ол. Грудзьондз | |
| Позиція | 9 | 5 |
| Очки | 1 | 3 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 14 |
| Очки | 1 | 0 |
Форма в лізі
| Заглембє Сосн. | Ол. Грудзьондз | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 0 |
1
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Заглембє Сосн. | Ол. Грудзьондз | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
1 |
5
0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
1 |
0
0 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (13) | |
| Перемоги вдома | 38% |
| Нічиї | 38% |
| Перемоги в гостях | 23% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (28) | |
| Голи за матч | 2.15 |
| Голи вдома за матч | 1.46 |
| Голи в гостях за матч | 0.69 |
| Домашня команда забила в | 69% |
| Команда гостей забила в | 62% |
| Обидві Команди Заб'ють | 46% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 46% |
| Більше 3.5 | 8% |
Заглембє Сосн. наступні 6 матчі
| 2019-08-10 | Термаліца | - | Заглембє Сосн. |
| 2019-08-17 | Заглембє Сосн. | - | Легніца |
| 2019-08-21 | Пуща | - | Заглембє Сосн. |
| 2019-08-25 | Заглембє Сосн. | - | Тихи |
| 2019-08-30 | Стоміл Ольштин | - | Заглембє Сосн. |
| 2019-09-08 | Заглембє Сосн. | - | ГКС Белхатув |
Ол. Грудзьондз наступні 6 матчі
| 2019-08-09 | Ол. Грудзьондз | - | Хойнічанка |
| 2019-08-16 | Сталь Мелець | - | Ол. Грудзьондз |
| 2019-08-21 | Ол. Грудзьондз | - | Сувалкі |
| 2019-08-24 | Подбескідзє | - | Ол. Грудзьондз |
| 2019-08-31 | Ол. Грудзьондз | - | Варта Познань |
| 2019-09-06 | Арка Гдиня | - | Ол. Грудзьондз |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 3.25 | 4.00 |
| Ймовірність | 38% | 32% | 30% |
| 1X @ 1.20 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.20 | 1.80 |
| Ймовірність | 62% | 38% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 89% | 11% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 35% | 65% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.10 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 2.10 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-03 16:04. На даний момент можливі зміни!