Суперліга - Словаччина
неділя, 07.08.2022
17:00
17:00

Подбрезова

Дун. Стреда
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Підбрезова |
| В гостях: | Дунайська Среда |
| Відстань: | 168.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | ЗЕЛПО Арена |
| Вміщує: | 4 500 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.33 | 3.75 | 1.70 | X2 | 2.05 | 1.20 | |||
| 24% | 50% | 26% | 1.20 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.60 | 1.75 | 1.95 | 2.85 | 1.37 | ||||||
| 96% | 4% | 61% | 39% | 22% | 78% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-10-20 | Дун. Стреда | 3 - 2 | Подбрезова |
| 2018-07-22 | Подбрезова | 1 - 2 | Дун. Стреда |
| 2017-10-14 | Подбрезова | 0 - 2 | Дун. Стреда |
| 2017-07-22 | Дун. Стреда | 1 - 0 | Подбрезова |
| 2017-05-14 | Дун. Стреда | 2 - 2 | Подбрезова |
| 2017-02-18 | Подбрезова | 0 - 0 | Дун. Стреда |
| 2016-09-17 | Дун. Стреда | 0 - 0 | Подбрезова |
| 2016-04-23 | Дун. Стреда | 1 - 0 | Подбрезова |
| 2015-11-27 | Подбрезова | 0 - 0 | Дун. Стреда |
| 2015-08-29 | Дун. Стреда | 5 - 1 | Подбрезова |
| 2015-05-23 | Подбрезова | 2 - 3 | Дун. Стреда |
| 2015-03-07 | Дун. Стреда | 1 - 0 | Подбрезова |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 8 | 6 | 5 | 4 | |
| 0% | 33% | 67% | 50% | 42% | 33% |
Подбрезова останні 12 матчі
| 2022-07-31 | Спартак Трнава | 1 - 1 | Подбрезова |
| 2022-07-24 | Ружомберок | 2 - 2 | Подбрезова |
| 2022-07-16 | Подбрезова | 2 - 1 | Слован Бр. |
| 2022-07-09 | Подбрезова | 2 - 1 | Кошице |
| 2022-07-02 | Подбрезова | 4 - 0 | Злате Моравце |
| 2022-06-29 | Подбрезова | 1 - 2 | Комарно |
| 2022-06-25 | Подбрезова | 4 - 2 | Брно |
| 2022-06-18 | Л. Мікулаш | 5 - 0 | Подбрезова |
| 2022-05-20 | Слован Бр. B | 1 - 2 | Подбрезова |
| 2022-05-13 | Подбрезова | 7 - 1 | Бардейов |
| 2022-05-07 | Жиліна B | 3 - 5 | Подбрезова |
| 2022-04-29 | Подбрезова | 8 - 0 | Дубніца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 12 | 11 | 7 | |
| 67% | 17% | 17% | 100% | 92% | 58% |
Дун. Стреда останні 12 матчі
| 2022-08-03 | Дун. Стреда | 0 - 1 | ФК ФКСБ |
| 2022-07-31 | Дун. Стреда | 3 - 0 | Злате Моравце |
| 2022-07-28 | Дун. Стреда | 2 - 0 | Вікінгур |
| 2022-07-24 | Жиліна | 1 - 1 | Дун. Стреда |
| 2022-07-20 | Вікінгур | 0 - 2 | Дун. Стреда |
| 2022-07-17 | Дун. Стреда | 2 - 1 | Л. Мікулаш |
| 2022-07-14 | Кліфтонвілл | 0 - 3 | Дун. Стреда |
| 2022-07-07 | Дун. Стреда | 2 - 1 | Кліфтонвілл |
| 2022-06-30 | Дун. Стреда | 1 - 3 | Пакш |
| 2022-06-22 | Дун. Стреда | 0 - 0 | Слован Бр. |
| 2022-06-18 | Дун. Стреда | 3 - 1 | Погронє |
| 2022-05-27 | Дун. Стреда | 2 - 1 | Тренчин |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 10 | 7 | 2 | |
| 67% | 17% | 17% | 83% | 58% | 17% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ружомберок | 4 | +3 | 8 |
| 2 | Дун. Стреда | 3 | +4 | 7 |
| 3 | Слован Бр. | 3 | +5 | 6 |
| 4 | Жиліна | 3 | +3 | 5 |
| 5 | Подбрезова | 3 | +1 | 5 |
| 6 | Спартак Трнава | 3 | +1 | 4 |
| 7 | Скаліца | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Міхаловце | 4 | -2 | 4 |
| 9 | Тренчин | 4 | -4 | 4 |
| 10 | Л. Мікулаш | 4 | -1 | 3 |
| 11 | Банська Бистріца | 4 | -5 | 3 |
| 12 | Злате Моравце | 4 | -5 | 2 |
Хронологія матчів у лізі
| Подбрезова | |
| Дун. Стреда | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Подбрезова | Дун. Стреда |
|---|---|---|---|
| 1 | Ружомберок | ||
| 2 | Дун. Стреда | - | |
| 3 | Слован Бр. | 2 - 1 | |
| 4 | Жиліна | 1 - 1 | |
| 5 | Подбрезова | - | |
| 6 | Спартак Трнава | ||
| 7 | Скаліца | ||
| 8 | Міхаловце | ||
| 9 | Тренчин | ||
| 10 | Л. Мікулаш | ||
| 11 | Банська Бистріца | ||
| 12 | Злате Моравце |
Позиція в лізі
| Подбрезова | Дун. Стреда | |
| Позиція | 5 | 2 |
| Очки | 5 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 5 |
| Очки | 3 | 1 |
Форма в лізі
| Подбрезова | Дун. Стреда | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 0 |
2
1 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
0
1 0 |
Голи в лізі
| Подбрезова | Дун. Стреда | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
4 |
6
2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
1 |
1
1 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (21) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 38% |
| Перемоги в гостях | 14% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (60) | |
| Голи за матч | 2.86 |
| Голи вдома за матч | 1.86 |
| Голи в гостях за матч | 1.00 |
| Домашня команда забила в | 86% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 62% |
| Більше 1.5 | 90% |
| Більше 2.5 | 52% |
| Більше 3.5 | 33% |
Подбрезова наступні 6 матчі
| 2022-08-12 | Скаліца | - | Подбрезова |
| 2022-08-19 | Подбрезова | - | Банська Бистріца |
| 2022-08-27 | Л. Мікулаш | - | Подбрезова |
| 2022-08-30 | Подбрезова | - | Злате Моравце |
| 2022-09-02 | Жиліна | - | Подбрезова |
| 2022-09-12 | Міхаловце | - | Подбрезова |
Дун. Стреда наступні 6 матчі
| 2022-08-11 | ФК ФКСБ | - | Дун. Стреда |
| 2022-08-14 | Дун. Стреда | - | Банська Бистріца |
| 2022-08-20 | Спартак Трнава | - | Дун. Стреда |
| 2022-08-27 | Дун. Стреда | - | Тренчин |
| 2022-08-31 | Слован Бр. | - | Дун. Стреда |
| 2022-09-03 | Дун. Стреда | - | Міхаловце |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 3.75 | 1.70 |
| Ймовірність | 24% | 50% | 26% |
| X2 @ 1.20 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.20 |
| Ймовірність | 48% | 52% |
| X2 @ 1.20 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.60 | |
| Ймовірність | 96% | 4% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 1.95 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Більше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.85 | 1.37 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.37 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.77 | 1.95 | |
| Ймовірність | 76% | 24% | |
| Так @ 1.77 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-07 16:04. На даний момент можливі зміни!