Перша ліга - Чорногорія

субота, 05.05.2018
16:00
Зета

Зета

Іскра

Іскра

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Голубовці
В гостях: Даниловград
Відстань: 33.8 км
Стадіон
Стадіон: Stadion Tresnjica
Вміщує: 7 000
Розміри: 105 x 70 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 16:00 (17:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.95 3.20 3.75 12 1.25 1.80
33% 29% 38% 1.36 46% 54%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.55 2.31 2.70 1.44 5.19 1.12
56% 44% 31% 69% 15% 85%

Останні 9 прямі зустрічі

2018-03-10 Іскра 2 - 1 Зета
2017-11-04 Зета 1 - 2 Іскра
2017-08-26 Іскра 1 - 1 Зета
2017-03-28 Іскра 1 - 0 Зета
2017-02-26 Іскра 0 - 2 Зета
2016-09-24 Зета 3 - 1 Іскра
2016-04-23 Іскра 1 - 1 Зета
2016-02-23 Іскра 1 - 0 Зета
2015-09-19 Зета 0 - 2 Іскра
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 2 5 7 3 1
22% 22% 56% 78% 33% 11%

Зета останні 12 матчі

2018-04-28 Сутьєска 1 - 1 Зета
2018-04-21 Зета 0 - 2 Ком Подгоріца
2018-04-14 Будучност 1 - 1 Зета
2018-04-07 Зета 2 - 0 Дечич Тузі
2018-04-04 Зета 1 - 3 Рудар
2018-04-01 Грбаль 2 - 0 Зета
2018-03-17 Зета 0 - 0 Тітоград
2018-03-14 Петровац 0 - 0 Зета
2018-03-10 Іскра 2 - 1 Зета
2018-03-04 Зета 0 - 1 Сутьєска
2018-02-28 Ком Подгоріца 0 - 1 Зета
2018-02-24 Зета 1 - 1 Будучност
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 8 2 1
17% 42% 42% 67% 17% 8%

Іскра останні 12 матчі

2018-04-28 Іскра 2 - 3 Петровац
2018-04-21 Іскра 0 - 1 Сутьєска
2018-04-14 Ком Подгоріца 0 - 0 Іскра
2018-04-07 Іскра 0 - 1 Будучност
2018-04-04 Іскра 2 - 0 Дечич Тузі
2018-03-31 Рудар 0 - 2 Іскра
2018-03-17 Іскра 1 - 3 Грбаль
2018-03-14 Тітоград 1 - 0 Іскра
2018-03-10 Іскра 2 - 1 Зета
2018-03-04 Петровац 0 - 0 Іскра
2018-02-28 Сутьєска 3 - 1 Іскра
2018-02-24 Іскра 3 - 0 Ком Подгоріца
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 7 5 3
33% 17% 50% 58% 42% 25%
Реклама

Таблиця Перша ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Сутьєска 31 22 6 3 47 16 +31 72
2 Будучност 31 12 14 5 35 22 +13 50
3 Тітоград 31 11 13 7 35 25 +10 46
4 Грбаль 31 10 12 9 32 32 0 42
5 Рудар 31 11 7 13 28 27 +1 40
6 Зета 31 9 12 10 32 30 +2 39
7 Іскра 31 10 7 14 27 32 -5 37
8 Ком Подгоріца 31 9 9 13 28 37 -9 36
9 Петровац 31 7 10 14 18 33 -15 31
10 Дечич Тузі 31 3 12 16 22 50 -28 21

Хронологія матчів у лізі

Зета                                
Іскра                                
Вдома                                
В гостях                                

Матчі вдома/в гостях

М Команда Зета Іскра
1 Сутьєска 0 - 1 3 - 1
2 Будучност 1 - 1 0 - 1
3 Тітоград 0 - 0 1 - 0
4 Грбаль 1 - 1 0 - 1
5 Рудар 1 - 3 0 - 2
6 Зета - 1 - 2
7 Іскра 1 - 2 -
8 Ком Подгоріца 0 - 2 0 - 0
9 Петровац 0 - 0 0 - 0
10 Дечич Тузі 2 - 0 3 - 1

Позиція в лізі

  Зета Іскра
Позиція 6 7
Очки 39 37
  Вдома В гостях
Позиція 7 5
Очки 18 20

Форма в лізі

  Зета Іскра
Перемоги
Нічиї
Поразки
9          
12             
10           
10           
7        
14               
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
4     
6       
5      
6       
2   
7        

Голи в лізі

  Зета Іскра
Забиті голи
Пропущені голи
32                                 
30                               
27                            
32                                 
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
16                 
15                
11            
16                 

Загальна статистика для Перша ліга

Матчі   (155)
Перемоги вдома 38%
Нічиї 33%
Перемоги в гостях 29%
Зіграні матчі 100%
Голи   (304)
Голи за матч 1.96
Голи вдома за матч 1.12
Голи в гостях за матч 0.84
Домашня команда забила в 63%
Команда гостей забила в 58%
Обидві Команди Заб'ють 38%
Більше 1.5 55%
Більше 2.5 31%
Більше 3.5 16%

Зета наступні 6 матчі

2018-05-12 Зета - Петровац
2018-05-16 Тітоград - Зета
2018-05-19 Зета - Грбаль
2018-05-26 Рудар - Зета
2018-08-04 Зета - Петровац
2018-08-11 Рудар - Зета

Іскра наступні 6 матчі

2018-05-12 Іскра - Тітоград
2018-05-16 Грбаль - Іскра
2018-05-19 Іскра - Рудар
2018-05-26 Дечич Тузі - Іскра
2018-08-03 Іскра - Будучност
2018-08-11 Іскра - Тітоград

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.95 3.20 3.75
Ймовірність 33% 29% 38%
12 @ 1.36
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.25 1.80
Ймовірність 46% 54%
X2 @ 1.80
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.55 2.31
Ймовірність   56% 44%
Більше 1.5 @ 1.55
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.70 1.44
Ймовірність   31% 69%
Менше 2.5 @ 1.44
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   5.19 1.12
Ймовірність   15% 85%
Менше 3.5 @ 1.12
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.40 1.50
Ймовірність   40% 60%
Ні @ 1.50

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-05-05 12:01. На даний момент можливі зміни!