Перша ліга - Чехія
субота, 01.04.2023
15:00
15:00

Злін

Чеське Будейовіце
5 - 1
(2 - 0, 3 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Злін |
| В гостях: | Чеське Будейовіце |
| Відстань: | 234.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Letna Stadion |
| Вміщує: | 6 375 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.50 | 2.80 | X2 | 1.36 | 1.62 | |||
| 28% | 27% | 45% | 1.62 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.88 | 1.98 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 83% | 17% | 62% | 38% | 32% | 68% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-10-09 | Чеське Будейовіце | 2 - 2 | Злін |
| 2022-04-02 | Чеське Будейовіце | 2 - 2 | Злін |
| 2021-10-30 | Злін | 2 - 0 | Чеське Будейовіце |
| 2021-03-13 | Злін | 3 - 0 | Чеське Будейовіце |
| 2020-11-07 | Чеське Будейовіце | 1 - 2 | Злін |
| 2020-02-23 | Злін | 2 - 3 | Чеське Будейовіце |
| 2019-09-01 | Чеське Будейовіце | 2 - 0 | Злін |
| 2014-05-10 | Злін | 1 - 1 | Чеське Будейовіце |
| 2013-10-18 | Чеське Будейовіце | 2 - 0 | Злін |
| 2009-03-08 | Чеське Будейовіце | 1 - 0 | Злін |
| 2008-08-30 | Злін | 0 - 0 | Чеське Будейовіце |
| 2007-12-09 | Чеське Будейовіце | 1 - 0 | Злін |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 5 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 42% | 25% |
Злін останні 12 матчі
| 2023-03-19 | Словацко | 3 - 0 | Злін |
| 2023-03-11 | Злін | 2 - 2 | Градец-Кралове |
| 2023-03-04 | Брно | 1 - 1 | Злін |
| 2023-02-25 | Злін | 2 - 3 | Спарта Прага |
| 2023-02-19 | ФК Пардубіце | 2 - 1 | Злін |
| 2023-02-11 | Злін | 2 - 1 | Тепліце |
| 2023-02-04 | Яблонец | 2 - 2 | Злін |
| 2023-01-29 | Злін | 1 - 1 | Острава |
| 2023-01-19 | Злін | 0 - 3 | Ліберец |
| 2023-01-17 | Зандгаузен | 2 - 1 | Злін |
| 2023-01-11 | Спартак Трнава | 1 - 1 | Злін |
| 2023-01-07 | Злін | 2 - 2 | Сігма Оломоуц |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 12 | 9 | 4 | |
| 8% | 50% | 42% | 100% | 75% | 33% |
Чеське Будейовіце останні 12 матчі
| 2023-03-24 | ЛАСК Лінц | 3 - 2 | Чеське Будейовіце |
| 2023-03-18 | Чеське Будейовіце | 2 - 1 | Острава |
| 2023-03-11 | Сігма Оломоуц | 3 - 0 | Чеське Будейовіце |
| 2023-03-05 | Чеське Будейовіце | 1 - 0 | Славія Прага |
| 2023-03-01 | Чеське Будейовіце | 2 - 1 | Брно |
| 2023-02-25 | Млада Болеслав | 2 - 2 | Чеське Будейовіце |
| 2023-02-19 | Чеське Будейовіце | 1 - 0 | Богеміанс 1905 |
| 2023-02-12 | Вікторія Пльзень | 2 - 1 | Чеське Будейовіце |
| 2023-02-05 | Чеське Будейовіце | 0 - 2 | Ліберец |
| 2023-02-01 | Чеське Будейовіце | 2 - 0 | Градец-Кралове |
| 2023-01-28 | Словацко | 1 - 0 | Чеське Будейовіце |
| 2023-01-20 | Чеське Будейовіце | 4 - 1 | Приштина |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 7 | 3 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 58% | 25% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Славія Прага | 24 | +47 | 54 |
| 2 | Спарта Прага | 24 | +34 | 54 |
| 3 | Вікторія Пльзень | 24 | +23 | 49 |
| 4 | Богеміанс 1905 | 24 | +2 | 38 |
| 5 | Словацко | 23 | -1 | 38 |
| 6 | Сігма Оломоуц | 24 | +12 | 36 |
| 7 | Градец-Кралове | 24 | -5 | 31 |
| 8 | Млада Болеслав | 24 | 0 | 30 |
| 9 | Яблонец | 23 | -4 | 29 |
| 10 | Чеське Будейовіце | 24 | -17 | 28 |
| 11 | Ліберец | 24 | -6 | 27 |
| 12 | Брно | 24 | -11 | 27 |
| 13 | Острава | 24 | -1 | 25 |
| 14 | ФК Пардубіце | 24 | -26 | 22 |
| 15 | Тепліце | 24 | -28 | 21 |
| 16 | Злін | 24 | -19 | 19 |
Хронологія матчів у лізі
| Злін | |
| Чеське Будейовіце | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Злін | Чеське Будейовіце |
|---|---|---|---|
| 1 | Славія Прага | 0 - 4 | 6 - 1 |
| 2 | Спарта Прага | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 3 | Вікторія Пльзень | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 4 | Богеміанс 1905 | 1 - 2 | |
| 5 | Словацко | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Сігма Оломоуц | 3 - 0 | |
| 7 | Градец-Кралове | 2 - 2 | |
| 8 | Млада Болеслав | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 9 | Яблонец | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 10 | Чеське Будейовіце | - | |
| 11 | Ліберец | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 12 | Брно | 2 - 3 | |
| 13 | Острава | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 14 | ФК Пардубіце | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 15 | Тепліце | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 16 | Злін | - |
Позиція в лізі
| Злін | Чеське Будейовіце | |
| Позиція | 16 | 10 |
| Очки | 19 | 28 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 11 |
| Очки | 13 | 14 |
Форма в лізі
| Злін | Чеське Будейовіце | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
10 11 |
8
4 12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
4 5 |
4
2 6 |
Голи в лізі
| Злін | Чеське Будейовіце | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
26
45 |
24
41 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
23 |
13
21 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (191) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 35% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (578) | |
| Голи за матч | 3.03 |
| Голи вдома за матч | 1.64 |
| Голи в гостях за матч | 1.38 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 76% |
| Обидві Команди Заб'ють | 58% |
| Більше 1.5 | 87% |
| Більше 2.5 | 63% |
| Більше 3.5 | 34% |
Злін наступні 6 матчі
| 2023-04-08 | Ліберец | - | Злін |
| 2023-04-15 | Злін | - | Сігма Оломоуц |
| 2023-04-23 | Вікторія Пльзень | - | Злін |
| 2023-04-26 | Злін | - | Богеміанс 1905 |
| 2023-04-30 | Млада Болеслав | - | Злін |
| 2023-05-06 | Злін | - | Яблонец |
Чеське Будейовіце наступні 6 матчі
| 2023-04-05 | Спарта Прага | - | Чеське Будейовіце |
| 2023-04-09 | Чеське Будейовіце | - | Тепліце |
| 2023-04-16 | Градец-Кралове | - | Чеське Будейовіце |
| 2023-04-23 | Чеське Будейовіце | - | Яблонец |
| 2023-04-26 | Брно | - | Чеське Будейовіце |
| 2023-04-30 | Чеське Будейовіце | - | ФК Пардубіце |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 3.50 | 2.80 |
| Ймовірність | 28% | 27% | 45% |
| X2 @ 1.62 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.62 |
| Ймовірність | 38% | 62% |
| X2 @ 1.62 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 83% | 17% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.88 | 1.98 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Більше 2.5 @ 1.88 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.00 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Так @ 1.75 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-01 12:04. На даний момент можливі зміни!