Джей-Ліга Дивізіон 2 - Японія
субота, 21.09.2019
11:00
11:00

Канадзава

Ренова Ямагучі
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Каназава |
| В гостях: | Ямагучі |
| Відстань: | 539.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ishikawa Kanazawa |
| Вміщує: | 20 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 11:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.50 | 3.20 | 1X | 1.36 | 1.66 | |||
| 38% | 36% | 26% | 1.36 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 72% | 28% | 51% | 49% | 29% | 71% |
Останні 7 прямі зустрічі
| 2019-04-28 | Ренова Ямагучі | 0 - 2 | Канадзава |
| 2018-07-07 | Канадзава | 2 - 2 | Ренова Ямагучі |
| 2018-03-21 | Ренова Ямагучі | 2 - 2 | Канадзава |
| 2017-10-29 | Ренова Ямагучі | 0 - 1 | Канадзава |
| 2017-06-17 | Канадзава | 3 - 2 | Ренова Ямагучі |
| 2016-10-08 | Канадзава | 1 - 0 | Ренова Ямагучі |
| 2016-05-07 | Ренова Ямагучі | 0 - 1 | Канадзава |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 0 | 4 | 3 | 3 | |
| 71% | 29% | 0% | 57% | 43% | 43% |
Канадзава останні 12 матчі
| 2019-09-14 | Канадзава | 2 - 2 | Рюкю |
| 2019-09-08 | Міто | 3 - 1 | Канадзава |
| 2019-08-31 | Канадзава | 1 - 2 | Кагосіма Юн. |
| 2019-08-24 | Альбірекс Ніїгата | 2 - 3 | Канадзава |
| 2019-08-17 | Канадзава | 2 - 1 | Гіфу |
| 2019-08-14 | Хіросіма | 2 - 1 | Канадзава |
| 2019-08-10 | Мачіда | 2 - 3 | Канадзава |
| 2019-08-04 | Канадзава | 1 - 1 | Точігі |
| 2019-07-31 | Канадзава | 1 - 1 | Кіото |
| 2019-07-27 | Ехіме | 0 - 2 | Канадзава |
| 2019-07-20 | Касіва | 1 - 0 | Канадзава |
| 2019-07-14 | Канадзава | 1 - 1 | Токіо Верді |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 7 | 4 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 58% | 33% |
Ренова Ямагучі останні 12 матчі
| 2019-09-14 | Ренова Ямагучі | 2 - 1 | Ехіме |
| 2019-09-08 | Токіо Верді | 4 - 0 | Ренова Ямагучі |
| 2019-09-01 | Ренова Ямагучі | 1 - 2 | Окаяма |
| 2019-08-24 | Ренова Ямагучі | 0 - 4 | В-Варен Нагасакі |
| 2019-08-17 | Кофу | 0 - 1 | Ренова Ямагучі |
| 2019-08-14 | Сересо Осака | 3 - 0 | Ренова Ямагучі |
| 2019-08-10 | Касіва | 4 - 1 | Ренова Ямагучі |
| 2019-08-04 | Ренова Ямагучі | 1 - 0 | Міто |
| 2019-07-31 | Йокогама | 4 - 1 | Ренова Ямагучі |
| 2019-07-27 | Омія Ардія | 1 - 0 | Ренова Ямагучі |
| 2019-07-20 | Ренова Ямагучі | 2 - 2 | Альбірекс Ніїгата |
| 2019-07-13 | Точігі | 2 - 1 | Ренова Ямагучі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 9 | 9 | 5 | |
| 25% | 8% | 67% | 75% | 75% | 42% |
Таблиця Джей-Ліга Дивізіон 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Касіва | 32 | +26 | 63 |
| 2 | Монтедіо Ямагата | 32 | +17 | 57 |
| 3 | Йокогама | 32 | +20 | 56 |
| 4 | Кіото | 32 | +12 | 55 |
| 5 | Міто | 32 | +18 | 54 |
| 6 | Омія Ардія | 32 | +12 | 54 |
| 7 | Окаяма | 32 | +2 | 52 |
| 8 | Кофу | 32 | +16 | 50 |
| 9 | Токусіма | 32 | +7 | 50 |
| 10 | Канадзава | 32 | +11 | 47 |
| 11 | В-Варен Нагасакі | 32 | +4 | 47 |
| 12 | Токіо Верді | 32 | +1 | 45 |
| 13 | Альбірекс Ніїгата | 32 | +6 | 42 |
| 14 | Ренова Ямагучі | 32 | -13 | 36 |
| 15 | Ехіме | 32 | -7 | 35 |
| 16 | Рюкю | 32 | -18 | 35 |
| 17 | Чіба | 32 | -12 | 34 |
| 18 | Авіспа Фукуока | 32 | -13 | 34 |
| 19 | Мачіда | 32 | -19 | 32 |
| 20 | Кагосіма Юн. | 31 | -21 | 30 |
| 21 | Точігі | 32 | -21 | 25 |
| 22 | Гіфу | 31 | -28 | 24 |
Хронологія матчів у лізі
| Канадзава | |
| Ренова Ямагучі | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Канадзава | Ренова Ямагучі |
|---|---|---|---|
| 1 | Касіва | 0 - 0 | 4 - 1 |
| 2 | Монтедіо Ямагата | 0 - 1 | |
| 3 | Йокогама | 1 - 0 | 4 - 1 |
| 4 | Кіото | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Міто | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 6 | Омія Ардія | 1 - 0 | |
| 7 | Окаяма | 1 - 1 | |
| 8 | Кофу | 0 - 1 | |
| 9 | Токусіма | 0 - 0 | |
| 10 | Канадзава | - | |
| 11 | В-Варен Нагасакі | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 12 | Токіо Верді | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 13 | Альбірекс Ніїгата | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 14 | Ренова Ямагучі | - | |
| 15 | Ехіме | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 16 | Рюкю | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 17 | Чіба | 1 - 0 | 2 - 5 |
| 18 | Авіспа Фукуока | 1 - 1 | 2 - 4 |
| 19 | Мачіда | 6 - 1 | |
| 20 | Кагосіма Юн. | 1 - 2 | |
| 21 | Точігі | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 22 | Гіфу | 2 - 1 |
Позиція в лізі
| Канадзава | Ренова Ямагучі | |
| Позиція | 10 | 14 |
| Очки | 47 | 36 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 15 |
| Очки | 24 | 18 |
Форма в лізі
| Канадзава | Ренова Ямагучі | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
14 7 |
10
6 16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
9 2 |
5
3 8 |
Голи в лізі
| Канадзава | Ренова Ямагучі | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
43
32 |
44
57 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
21
14 |
21
30 |
Загальна статистика для Джей-Ліга Дивізіон 2
| Матчі (351) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 32% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (902) | |
| Голи за матч | 2.57 |
| Голи вдома за матч | 1.36 |
| Голи в гостях за матч | 1.21 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 71% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 71% |
| Більше 2.5 | 49% |
| Більше 3.5 | 25% |
Канадзава наступні 6 матчі
| 2019-09-28 | Токусіма | - | Канадзава |
| 2019-10-06 | Канадзава | - | Кофу |
| 2019-10-15 | Йокогама | - | Канадзава |
| 2019-10-20 | Канадзава | - | Монтедіо Ямагата |
| 2019-10-27 | В-Варен Нагасакі | - | Канадзава |
| 2019-11-03 | Чіба | - | Канадзава |
Ренова Ямагучі наступні 6 матчі
| 2019-09-28 | Ренова Ямагучі | - | Авіспа Фукуока |
| 2019-10-06 | Гіфу | - | Ренова Ямагучі |
| 2019-10-12 | Ренова Ямагучі | - | Кіото |
| 2019-10-20 | Кагосіма Юн. | - | Ренова Ямагучі |
| 2019-10-27 | Ренова Ямагучі | - | Чіба |
| 2019-11-03 | Ренова Ямагучі | - | Рюкю |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 3.50 | 3.20 |
| Ймовірність | 38% | 36% | 26% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.66 |
| Ймовірність | 59% | 41% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 5.00 | |
| Ймовірність | 72% | 28% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.35 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Більше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 1.53 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 3.5 @ 1.53 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.50 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.50 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-21 08:01. На даний момент можливі зміни!